Zomervakantie 2020:

Nav een, onder de trainers, gehouden enquête over de zomervakantie in relatie tot de trainingen heeft het jeugdbestuur een besluit genomen om na donderdag 16 juli 2020 te stoppen met de trainingen voor de jeugd. Vanaf maandag 17 augustus 2020 kunnen de trainingen weer hervat worden.  Het rooster voor deze trainingen vind je hieronder. Met dit besluit is er recht gedaan aan de meerderheid van de stemmen. De senioren zullen deze zomer wel door blijven trainen.

Trainingsschema 1f737

Startdag:

De start dag voor de club zal plaats vinden op 5 september 2020.  De voorbereidingen zijn al in volle gang en we hopen dat we elkaar weer in goede gezondheid kunnen begroeten die dag. Meer over de invulling volgt later via een nieuwsbrief of de team app. Zet je de datum alvast in de agenda? We willen jullie natuurlijk allemaal graag weer op de club zien!

Scheidrechtersbeleid en -coördinatie:

Het jeugdbestuur is bezig met beleid te ontwikkelen rond scheidsrechters en keepers. Edwin Geytenbeek is bereid gevonden om de coördinatie hiervan op zich te nemen. Wil jij hier ook iets in betekenen, dan horen we dat graag. Onder dit beleid valt: de coördinatie rond het halen van spelregelbewijzen, scheidsrechters inroosteren,  jonge spelbegeleiders en nieuwe scheidsrechters opleiden en begeleiden tijdens de wedstrijden. Hierachter zit de ambitie om oudere jeugd aan jongere jeugd te koppelen en te onderzoeken of wij als vereniging een plek kunnen zijn voor een maatschappelijke stage. Wil jij Edwin en ons daarin ondersteunen, vele handen maken tenslotte ligt werk, neem dat contact op via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Keepersbescherming:

Waarom je schenen wel maar je schedel niet beschermen? Inmiddels is begonnen met een proef rond het dragen van keepershelmen. Tijdens de keeperstrainingen zal getest worden met helmen voor verschillende leeftijden. De intentie is om straks de keepers van JO8 t/m JO12 verplicht een helm te laten dragen tijdens training en wedstrijden. Dit besluit heeft het jeugdbestuur al genomen, nu nog de keuze voor een helm en een sponsor voor de aanschaf van de helmen. De helmen die we op proef stellen zijn de Full90. Voor oudere keepers geldt geen verplichting maar wordt het wel aangeraden.

VOG (verklaring omtrent gedrag):

In het kader van het beleid rond het thema veiligheid en “veilige club” is besloten om met ingang van het nieuwe seizoen voor alle trainers/coaches en (jeugd-)bestuursleden van SV Odijk een VOG aan te vragen. Hiermee is inmiddels een start gemaakt. Alle bestuursleden hebben inmiddels een VOG.

Wil je meer weten over hoe we omgaan met veiligheid, of heb je hierin zelf ideeën? Neem dan contact op met ons: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Meer Nieuws

17 september 2020
Beste voetbalvriend, Jaarlijks wordt er een Algemene Leden Vergadering (ALV) uitgeschreven voor alle leden van SV Odijk. Het bestuur van SV Odijk hecht veel waarde aan deze vergadering en nodigt je bij deze dan ook van harte uit om de ALV bij te wonen. Het bestuur zal terugblikken op het afgelopen seizoen en de leden meenemen in de plannen voor de... Lees meer...
Zaterdag 19 september start de landelijke lotenverkoop van de Grote Clubactie. Ook wij doen mee en we willen natuurlijk zoveel mogelijk loten verkopen. Dit jaar zetten we ons in voor om meer dan 1.000 loten te verkopen (vorig jaar net geen 1.000 gehaald). Een lot kost €3,-, waarvan 80% (dus €2,40 per lot) direct naar onze clubkas gaat. Verantwo... Lees meer...
Beste leden van SV Odijk, Terwijl we nog in de laatste week van de schoolvakantie zitten, starten we alweer met beker- en competitiewedstrijden. We gaan een bijzonder seizoen tegemoet, met de maatregelen van corona. Toch hopen we dat iedereen terug kan kijken op een goede vakantie zodat we fit en gezond de komende periode tegemoet gaan. Het bestuur... Lees meer...
Hieronder vind je een selectie van de meest gestelde vragen over de SV Odijk-pas / SV Odijk- betaalapp. Staat je vraag er niet tussen? Mail dan naar secretaris@sv-odijk.nl. Wat is mijn voordeel als ik betaal met de SV Odijk-pas? Wanneer je betaalt met de SV-Odijk-pas krijg je 3% korting op elke bestelling! Hoe kom ik aan de SV Odijk-pas? Deze koop... Lees meer...
Vanwege de Coronacrisis kon de Klaverjascompetitie van SV Odijk, welke loopt van september tot mei, niet door gaan. Elk jaar in mei is er ook een grootse prijsuitreiking. Dit jaar waren dat 45 prijswi... Lees meer...
Beste leden, Afgelopen woensdag is duidelijk geworden dat er verdere versoepelingen t.a.v. corona mogelijk zijn. Donderdag 25 juni heeft het bestuur hierover vergaderd. In dit bericht nemen we jullie... Lees meer...
Helaas heeft dit seizoen korter geduurd dan we met z’n allen hadden gehoopt. Voor de corona stop hebben we een heel leuk seizoen gekend met veel mooie (voetbal)momenten. Wat betreft de inzet van vri... Lees meer...
Afgelopen zondag was RTV Utrecht op bezoek op onze club en de training van de Gert Kruys Academy. Lees hier het volledige verslag! Lees meer...
Woorden schieten tekort. Anton Verweij is op 3 april 2020 overleden. Anton is jarenlang bestuurslid van SV Odijk geweest en was verantwoordelijk voor het seniorenbeleid . Daarnaast is hij jarenlang le... Lees meer...
Afgelopen woensdagavond speelde Odijk 2 de wedstrijd tegen DVSU voor de bekercompetitie. Op een koud veld werd om elke meter gestreden. Odijk begon goed, met een aantal mooi uitgespeelde kansen. Het v... Lees meer...
Nadat Co Peek zijn vertrek aankondigde bij SV Odijk is het bestuur op zoek gegaan naar een nieuwe hoofdtrainer. En met succes! Rocco van Vliet en Marius Rutting zijn aangesteld om aan de slag te gaan... Lees meer...
December Zaalvoetbaltoernooi Op zaterdag 28 december was de gymzaal van Sporthal De Lindenhof voor de jeugd van Sv Odijk. Van ’s ochtends 09.00 uur tot ’s middags 16.00 uur hebben de jeugdleden ge... Lees meer...
Hoofdtrainer Co Peek van Voetbalvereniging SV Odijk heeft afgelopen week zijn vertrek aangekondigd bij de selectie, staf en het bestuur van SV Odijk. De reden ‘Co Peek vindt dat na 3 jaar het tijd w... Lees meer...
Het is zaterdagochtend, je bent onderweg met je kind naar SV Odijk. Je geniet van de geur van het gras en de kleedkamer en begint automatisch te pielen met de reserveballen. Langs de lijn is het gezel... Lees meer...
Zaterdag 14 december! Derby dag bij SV Odijk. Odijk - Bunnik op het programma met als start om 12.00 uur het 2e tegen Bunnik 4 (of naja 4e???). Het 2e wint met 2-1 en zet Odijk daarmee op 1-0 voor. Om... Lees meer...
De eerste maanden van het jeugdbestuur zitten erop. We hebben intensieve maanden achter de rug en merken dat er veel werk in de vereniging zit. Velen van ons hebben ook nog andere petten op (leider en... Lees meer...
Bij de bambino’s is zoals elk jaar de start van het seizoen met een kleine groep spelers vanwege het doorschuiven van de meeste kinderen naar de O8. Inmiddels is er weer een leuke groep spelers die... Lees meer...
SV Odijk is trots op Winfried van Kouwen (organisatie) en alle lopers van SV Odijk omdat zij een super mooi bedrag voor de club hebben opgehaald. Super bedankt allemaal ook de mensen die hebben gedone... Lees meer...
Zaterdag 30 november was het dan zover, de nieuwe tenues voor onze JO19-1 werden uitgereikt voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen PVCV. Deze wedstrijd werd glansrijk gewonnen met 5-0, nadat de heren... Lees meer...
Aan het begin van dit voetbalseizoen valt er bij JO9-2 een ski taart te winnen door de eerste speler die aan het begin van de training kan laten zien dat hij minimaal tien keer kan hooghouden. Dit ble... Lees meer...
Op donderdagmiddag 24 oktober heeft kinderopvangorganisatie Kind & Co officieel het kunstgrasveld van voetbalvereniging SV Odijk in gebruik genomen voor de nieuwe buitenschoolse opvang BuitenSpel... Lees meer...
Ondanks dat het vandaag een beker wedstrijd was, was het devies duidelijk: winnen! Om op deze manier het eerste deel van het seizoen goed af te sluiten. Odijk 2 wist dat hen een pittig en fysiek duel... Lees meer...