Beste leden,

Afgelopen woensdag is duidelijk geworden dat er verdere versoepelingen t.a.v. corona mogelijk zijn. Donderdag 25 juni heeft het bestuur hierover vergaderd. In dit bericht nemen we jullie mee in onze besluiten. Daarnaast roepen we op om de nieuwe protocollen goed te lezen. We vragen jullie om je te houden aan de regels van het RIVM. Alleen samen krijgen we corona eronder! In onze vergadering hebben we de volgende prioriteit gesteld: allereerst veiligheid voor onze vrijwilligers (trainers, leiders, bardienstmedewerker enz), vervolgens de veiligheid van onze leden en tot slot de veiligheid voor onze bezoekers. Zonder vrijwilligers bestaat onze club niet, zij zijn immers onbetaalbaar!

We hebben over vijf zaken besluiten genomen, te weten:

 1. Weer de mogelijkheid bieden om te kunnen douchen

Per 4 juli is het weer mogelijk om te douchen bij SV Odijk. De kleedkamers worden hiervoor duidelijk ingericht zodat helder is hoeveel personen van een kleedkamer gebruik kunnen maken. Het jeugdbestuur heeft besloten dat de jeugd GEEN gebruik maakt van de kleedkamers tot aan de zomerstop voor hen.

 1. Senioren hebben tijdens het voetballen geen 1,5 meter beperking

Vanaf 1 juli kunnen senioren ook weer duels uitvechten en wedstrijden spelen. De beperking voor 1,5 meter afstand wordt dan opgeheven tijdens het spelen. Echter: is de training of de wedstrijd afgelopen, dan geldt direct weer de 1,5 meter afstand. De protocollen zijn hierop aangepast.

 1. Spelen van oefenwedstrijden – met regels!

We bieden alle teams de ruimte om op zaterdag 4 juli en 11 juli oefenwedstrijden te spelen. We maken hiervoor het kunstgrasveld vrij. Tegelijkertijd houden we vast aan de tijden voor de extra trainingen van de teams. Is er een oefenwedstrijd gepland, dan wijkt het team dat op dat tijdstip traint uit naar veld 2. Train echter niet op de plaatsen voor de doelen. Onder welke voorwaarden kun je een oefenwedstrijd spelen?

 • De trainer/leider vraagt de oefenwedstrijd aan bij de wedstrijdsecretaris en doet dit uiterlijk op woensdag of donderdagochtend voor de desbetreffende zaterdag. Donderdagavond/vrijdagochtend maakt de wedstrijdsecretaris het schema op;
 • Wil je beide zaterdagen een wedstrijd, regel dan een thuiswedstrijd en een uitwedstrijd. Zo houden we de capaciteit in die twee weken beschikbaar voor alle teams;
 • De teams regelen zelf de scheidsrechter en grensrechter;
 • De trainer/leider stuurt bij een thuiswedstrijd vooraf de regels van SV Odijk naar de tegenstander;
 • Iedereen houdt zich aan de algemene regels en de uitwerking daarvan in de protocollen van SV Odijk.
 1. De bar gaat ook weer open en wel op zaterdag 4 juli!

We mogen de bar weer openen vanaf 1 juli. Omdat we gehouden zijn aan diverse regels, hebben we volgende week nog nodig voor de eisen die aan de bar gesteld worden. We openen de bar weer aanstaande zaterdag, 4 juli om 09.00 uur. Houdt daarmee rekening met het volgende:

 • Houd je aan de regels die we gesteld hebben en aangegeven zullen worden bij de bar;
 • Er is slechts een beperkt aanbod. We hebben besloten om de keuken gesloten te houden;
 • Je kunt alleen met de pin betalen.

We vragen jullie om begrip voor deze oplossing, maar nodigen jullie ook uit gepast weer iets te komen drinken bij ons!

 1. Ouders en supporters mogen vanaf 4 juli weer op het terrein

Officieel mogen ouders en supporters vanaf 1 juli weer op het terrein. Omdat wij ook hiervoor komende week nog nodig hebben om de routing op het terrein en in de bar goed zichtbaar te maken, verwachten wij alles voor 4 juli gereed te hebben. We zullen zodanig zichtbare plekken maken rond het kunstgrasveld, dat duidelijk afstand gehouden kan worden. Ook hiervoor vragen we jullie het protocol van tevoren goed door te nemen.

Lees hier het verdere corona protocol voor (klik op een onderwerp om het protocol te ontvouwen):

- Ouders/bezoekers
- Trainers
- Spelers
- Bezoekerszoekers

Nogmaals, we zijn blij met de versoepelingen, maar hebben meer dan ooit jullie steun en support nodig. Dat begint bij het opvolgen van de regels die we, juist ook voor jullie, hebben opgesteld.

Met sportieve groet,

Het bestuur

Meer Nieuws

17 september 2020
Beste voetbalvriend, Jaarlijks wordt er een Algemene Leden Vergadering (ALV) uitgeschreven voor alle leden van SV Odijk. Het bestuur van SV Odijk hecht veel waarde aan deze vergadering en nodigt je bij deze dan ook van harte uit om de ALV bij te wonen. Het bestuur zal terugblikken op het afgelopen seizoen en de leden meenemen in de plannen voor de... Lees meer...
Zaterdag 19 september start de landelijke lotenverkoop van de Grote Clubactie. Ook wij doen mee en we willen natuurlijk zoveel mogelijk loten verkopen. Dit jaar zetten we ons in voor om meer dan 1.000 loten te verkopen (vorig jaar net geen 1.000 gehaald). Een lot kost €3,-, waarvan 80% (dus €2,40 per lot) direct naar onze clubkas gaat. Verantwo... Lees meer...
Beste leden van SV Odijk, Terwijl we nog in de laatste week van de schoolvakantie zitten, starten we alweer met beker- en competitiewedstrijden. We gaan een bijzonder seizoen tegemoet, met de maatregelen van corona. Toch hopen we dat iedereen terug kan kijken op een goede vakantie zodat we fit en gezond de komende periode tegemoet gaan. Het bestuur... Lees meer...
Hieronder vind je een selectie van de meest gestelde vragen over de SV Odijk-pas / SV Odijk- betaalapp. Staat je vraag er niet tussen? Mail dan naar secretaris@sv-odijk.nl. Wat is mijn voordeel als ik betaal met de SV Odijk-pas? Wanneer je betaalt met de SV-Odijk-pas krijg je 3% korting op elke bestelling! Hoe kom ik aan de SV Odijk-pas? Deze koop... Lees meer...
Vanwege de Coronacrisis kon de Klaverjascompetitie van SV Odijk, welke loopt van september tot mei, niet door gaan. Elk jaar in mei is er ook een grootse prijsuitreiking. Dit jaar waren dat 45 prijswi... Lees meer...
Zomervakantie 2020: Nav een, onder de trainers, gehouden enquête over de zomervakantie in relatie tot de trainingen heeft het jeugdbestuur een besluit genomen om na donderdag 16 juli 2020 te stoppen... Lees meer...
Helaas heeft dit seizoen korter geduurd dan we met z’n allen hadden gehoopt. Voor de corona stop hebben we een heel leuk seizoen gekend met veel mooie (voetbal)momenten. Wat betreft de inzet van vri... Lees meer...
Afgelopen zondag was RTV Utrecht op bezoek op onze club en de training van de Gert Kruys Academy. Lees hier het volledige verslag! Lees meer...
Woorden schieten tekort. Anton Verweij is op 3 april 2020 overleden. Anton is jarenlang bestuurslid van SV Odijk geweest en was verantwoordelijk voor het seniorenbeleid . Daarnaast is hij jarenlang le... Lees meer...
Afgelopen woensdagavond speelde Odijk 2 de wedstrijd tegen DVSU voor de bekercompetitie. Op een koud veld werd om elke meter gestreden. Odijk begon goed, met een aantal mooi uitgespeelde kansen. Het v... Lees meer...
Nadat Co Peek zijn vertrek aankondigde bij SV Odijk is het bestuur op zoek gegaan naar een nieuwe hoofdtrainer. En met succes! Rocco van Vliet en Marius Rutting zijn aangesteld om aan de slag te gaan... Lees meer...
December Zaalvoetbaltoernooi Op zaterdag 28 december was de gymzaal van Sporthal De Lindenhof voor de jeugd van Sv Odijk. Van ’s ochtends 09.00 uur tot ’s middags 16.00 uur hebben de jeugdleden ge... Lees meer...
Hoofdtrainer Co Peek van Voetbalvereniging SV Odijk heeft afgelopen week zijn vertrek aangekondigd bij de selectie, staf en het bestuur van SV Odijk. De reden ‘Co Peek vindt dat na 3 jaar het tijd w... Lees meer...
Het is zaterdagochtend, je bent onderweg met je kind naar SV Odijk. Je geniet van de geur van het gras en de kleedkamer en begint automatisch te pielen met de reserveballen. Langs de lijn is het gezel... Lees meer...
Zaterdag 14 december! Derby dag bij SV Odijk. Odijk - Bunnik op het programma met als start om 12.00 uur het 2e tegen Bunnik 4 (of naja 4e???). Het 2e wint met 2-1 en zet Odijk daarmee op 1-0 voor. Om... Lees meer...
De eerste maanden van het jeugdbestuur zitten erop. We hebben intensieve maanden achter de rug en merken dat er veel werk in de vereniging zit. Velen van ons hebben ook nog andere petten op (leider en... Lees meer...
Bij de bambino’s is zoals elk jaar de start van het seizoen met een kleine groep spelers vanwege het doorschuiven van de meeste kinderen naar de O8. Inmiddels is er weer een leuke groep spelers die... Lees meer...
SV Odijk is trots op Winfried van Kouwen (organisatie) en alle lopers van SV Odijk omdat zij een super mooi bedrag voor de club hebben opgehaald. Super bedankt allemaal ook de mensen die hebben gedone... Lees meer...
Zaterdag 30 november was het dan zover, de nieuwe tenues voor onze JO19-1 werden uitgereikt voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen PVCV. Deze wedstrijd werd glansrijk gewonnen met 5-0, nadat de heren... Lees meer...
Aan het begin van dit voetbalseizoen valt er bij JO9-2 een ski taart te winnen door de eerste speler die aan het begin van de training kan laten zien dat hij minimaal tien keer kan hooghouden. Dit ble... Lees meer...
Op donderdagmiddag 24 oktober heeft kinderopvangorganisatie Kind & Co officieel het kunstgrasveld van voetbalvereniging SV Odijk in gebruik genomen voor de nieuwe buitenschoolse opvang BuitenSpel... Lees meer...
Ondanks dat het vandaag een beker wedstrijd was, was het devies duidelijk: winnen! Om op deze manier het eerste deel van het seizoen goed af te sluiten. Odijk 2 wist dat hen een pittig en fysiek duel... Lees meer...