Afgelopen woensdagavond speelde Odijk 2 de wedstrijd tegen DVSU voor de bekercompetitie. Op een koud veld werd om elke meter gestreden. Odijk begon goed, met een aantal mooi uitgespeelde kansen. Het vizier stond helaas niet helemaal op scherp, waardoor alle kansen helaas werden gemist. Halverwege de eerste helft moest Odijk het initiatief laten aan DVSU wat na een half uur resulteerde in een 1-0 achterstand voor Odijk. 

Begin tweede helft rechte Odijk de rug, wat al snel zorgde voor aardig veldoverwicht en uiteindelijk in de verdiende 1-1 (doelpunt: Ricardo van Eck). DVSU begon vanaf dat moment meer aan te dringen, maar de beste kansen bleven voor Odijk. Toch viel de 2-1, na een frommel goal voor DVSU. Dit was voor Odijk het signaal om druk nog maar eens op te voeren, wat al snel resulteerde in de 2-2 (doelpunt: Rick Peek). Vervolgens leek het te gaan uitdraaien op penalty’s, maar daar dacht Roy Miltenburg anders over. Hij kopte 3 minuten voor tijd de 2-3 onberispelijk tegen de touwen. Vrij vlot daarna volgde het eindsignaal. 

Odijk bekert door naar de 8ste finale. Binnenkort zal er meer informatie volgen over de speeldag en tegenstander. Houd onze communicatie in de gaten! 

Meer Nieuws

De Gert Kruys Academy is op zondag 25 april 2021 weer van start gegaan met een serie van 8 trainingen op de velden bij SV Odijk. Anderhalf uur techniektraining vol met plezier, fanatisme, samenwerking en nieuwe spelvormen. De leerzame trainingen zijn tussen 10 en 11.30 uur en zijn voor speciaal voor SV Odijk leden met 10% korting te volgen. Special... Lees meer...
Sinds zomer 2019 zijn wij met een nieuw jeugdbestuur bezig om de jeugd van SV Odijk naar een hoger plan te tillen. We zijn er trots op dat we de fundering stevig hebben neergezet en ook een eerste visie op voetbaltechnisch beleid hebben ontwikkeld en ingezet. Onder onze dankzegging, verlaat Chris Wetemans de Technische Commissie maar blijft zich ge... Lees meer...
Beste leden, jeugdleden en ouders van jeugdleden van SV Odijk, Op zondag 7 maart heeft het bestuur besloten de vereniging voor de jeugd te sluiten. Dit deden we vanwege de melding van meerdere besmettingen van jeugdleden en trainers/leiders. De besmettingen zijn dominant te herleiden naar een van de basisscholen in Odijk. We namen dit besluit, naas... Lees meer...
Deze maand is de nieuwe LED-verlichting van Twelve Lighting op ons trainingsveld geïnstalleerd. LED-verlichting heeft een betere lichtopbrengst zodat er veiliger gesport kan worden. Daarnaast blijft de lichtopbrengst van de lampen, met de hoogste lumen/watt verhouding (>160) in de markt, ook na een groot aantal branduren constant, zijn ze onder... Lees meer...
Afgelopen weekend kregen de prijswinnaars van de wedstrijd rond het inzenden van het "favorieten elftal" hun prijs uitgereikt. Nogmaals gefeliciteerd! Wil je ook je eigen voetbalplaatje afgedrukt op A... Lees meer...
Wat een heftige tijd, iedereen in onze gemeenschap wordt op een of andere manier geraakt door dit vreselijke virus. Hoewel het voetbalseizoen zo langzamerhand als verloren beschouwd mag worden, willen... Lees meer...
De opbrengst van de Grote Clubactie is bekend! Een heel mooi bedrag van € 2.270,40 is opgehaald, wat ten goede zal komen aan de jeugd van onze club. Bedankt aan alle jeugdspelers die loten hebben ve... Lees meer...
Rodiko Benelux BV is leverancier van toegangsoplossingen. Wij helpen installateurs en projectmanagers graag om de best passende oplossing te creëren. Rodiko adviseert bij vraagstukken over toegangsop... Lees meer...
Eindelijk is het dan zover! Vanaf maandag 14 december kunnen we beginnen met sparen van de officiële SV Odijk voetbalplaatjes. Bij elke 10 euro aan boodschappen krijg je bij JUMBO de Meent Odijk een... Lees meer...
Afgelopen maand is er een nieuwe voetbalkooi aangelegd voor onze jeugd, welke mede mogelijk is gemaakt door de Club van 100. Wij willen deze supporters bedanken en hopen ook dit jaar weer op hun steun... Lees meer...
Voor Rabobank is een club zoveel méér dan een club. Daarom bieden zij clubs een steuntje in de rug. Ook wij deden dit jaar mee met Rabo ClubSupport. Met een heel mooi bestedingsdoel en een schittere... Lees meer...
Beste lid van SV Odijk, Zoals jullie weten, hebben we de coronaregels zo goed mogelijk voor onze vrijwilligers, leden en bezoekers proberen in te regelen. Dat heeft er in de afgelopen periode gelukkig... Lees meer...
De huidige tijden zorgen ervoor dat onze inkomsten behoorlijk onder druk staan. Daarom zijn wij continu op zoek naar manieren om onze grootste kostenposten aan te pakken. Hierin zitten wij niet stil!... Lees meer...
Beste leden en/of ouders van leden SV Odijk, Voor de minor Sport & Economie (Hogeschool van Arnhem & Nijmegen ben ik (Niels Hendriksen) samen met twee medestudenten een vitaliteitsrapport voor... Lees meer...
Zaterdag 19 september start de landelijke lotenverkoop van de Grote Clubactie. Ook wij doen mee en we willen natuurlijk zoveel mogelijk loten verkopen. Dit jaar zetten we ons in voor om meer dan 1.000... Lees meer...
Hieronder vind je een selectie van de meest gestelde vragen over de SV Odijk-pas / SV Odijk- betaalapp. Staat je vraag er niet tussen? Mail dan naar secretaris@sv-odijk.nl. Wat is mijn voordeel als ik... Lees meer...
Vanwege de Coronacrisis kon de Klaverjascompetitie van SV Odijk, welke loopt van september tot mei, niet door gaan. Elk jaar in mei is er ook een grootse prijsuitreiking. Dit jaar waren dat 45 prijswi... Lees meer...
Uitgebreide coronaprotocollen SV Odijk (klik op onderstaande link): - SPELERS, OUDERS, BEZOEKERS & BEZOEKENDE CLUBS Lees meer...
Afgelopen zondag was RTV Utrecht op bezoek op onze club en de training van de Gert Kruys Academy. Lees hier het volledige verslag! Lees meer...
Woorden schieten tekort. Anton Verweij is op 3 april 2020 overleden. Anton is jarenlang bestuurslid van SV Odijk geweest en was verantwoordelijk voor het seniorenbeleid . Daarnaast is hij jarenlang le... Lees meer...
Nadat Co Peek zijn vertrek aankondigde bij SV Odijk is het bestuur op zoek gegaan naar een nieuwe hoofdtrainer. En met succes! Rocco van Vliet en Marius Rutting zijn aangesteld om aan de slag te gaan... Lees meer...
Hoofdtrainer Co Peek van Voetbalvereniging SV Odijk heeft afgelopen week zijn vertrek aangekondigd bij de selectie, staf en het bestuur van SV Odijk. De reden ‘Co Peek vindt dat na 3 jaar het tijd w... Lees meer...
Het is zaterdagochtend, je bent onderweg met je kind naar SV Odijk. Je geniet van de geur van het gras en de kleedkamer en begint automatisch te pielen met de reserveballen. Langs de lijn is het gezel... Lees meer...