Deelnemers aan de wekelijkse kaartavond bij SV Odijk zijn twee dagen uit gegaan. Met een touringcar naar een hotel in Almen bij Zutphen. Het werd een grote verrassingstocht zowel in het hotel als onderweg- de route- en  als de lunches. Dankzij royale sponsors waren het ook twee verwendagen.        Veel van deze klaverjassers  komen niet meer toe aan vakanties of trips, vanwege leeftijd, partner ontvallen, budgettaire grenzen. Zo ontstond het idee met hen samen deze trip te organiseren. Zomaar, even twee dagen , samen er uit. Het gezelschap werd aangevuld met kennissen.

-0-0-0

Dinsdag 20 november vertrok het gezelschap uit Odijk. Na een toeristische route stopte de bus in Bronckhorst aan de IJssel voor koffie en iets erbij  uit de streek. We werden namens de burgemeester ontvangen door een gids, die veel vertelde over dit pittoreske stadje en de geschiedenis. Na deze stop reden we door een prachtig herfstlandschap naar  landgoed hotel ”Ezherwold” in Almen. Van dit meer dan honderd jaar oude ziekenhuis/ sanatorium is een modern zeer gastvrij  hotel gemaakt, waar wij tussen ongeveer twee honderd gasten onze eigen ‘corner’ kregen. We keken onze ogen uit  in dit gebouw tijdens de rondleiding, een wandeling door de bosrijke omgeving. We genoten van de “alles kan” sfeer bij het personeel en van elkaar. Na een uitstekend diner- een lopend buffet -waar ieder  genoot van de ruime keuze, werd er een heuse kaartavond georganiseerd, waar gestreden werd om prachtige prijzen en de muntjes waarmee gratis drankjes konden werden besteld  Na de nachtrust, niet altijd even rustig- sommigen deelden voor het eerste weer een kamer ….. genoten we van het ontbijt, veel soorten brood, beleg, fruit en ander lekkers . Enkelen bakten met zorg een eigen ei.  En dat met zoveel mensen, gezellig (i.p.v. alleen met een snee brood, een glas melk en de pillendoos voor de tv).

De terugrit, langs paleis ’t Loo over de Veluwe bracht ons voor de lunch bij Hans en Grietje, een jong vermaard pannenkoekenrestaurant in de Flevopolder. In dit project, geïnspireerd door de uitstraling van de Efteling val je van de ene verbazing in de andere, in het tuinpark buiten , maar vooral binnen. De gastvrouw had tijd om iets over het gebouw en de omgeving te vertellen en te laten beleven, alvorens we heerlijke pannenkoeken hebben gegeten. Al met al bleven we twee uur rondkijken, luisteren en lunchen, om daarna de laatste keer in de bus  van Kassing Tours te stappen en ons door Arie de Wit weer door langs filerijke wegen naar Odijk te laten brengen. Enthousiast, en dankbaar stapten we uit, dankbaar voor de organisatie, dankbaar ook aan de sponsors  die anoniem willen blijven.  Veel gehoord, volgend jaar weer, meer en langer…

IMG 1474   

Aantal deelnemers voor het P.W. Jansen voormalig ziekenhuis  nu Hotel Landgoed Ezherwold

                                                                                                                                                                        

Meer Nieuws

1e training 10 augustus om 12.00 uur Programma augustus: 12 augustus: training 20.15 uur 15 augustus: wedstrijd dinsdag: Odijk – Aurora. Aanvang 20.30 uur 17 augustus: wedstrijd zaterdag: Woerden - Odijk. Aanvang 14.00 uur 19 augustus: training 20.15 uur 20 augustus: dinsdag ’t Goy - Odijk. Aanvang 19.30 uur 22 augustus: training 20.15 uur 24 a... Lees meer...
Na een gesprek van zes ouders met voorzitter Vincent de Wit op 11 juli hebben wij besloten om een nieuw jeugdbestuur te formeren. Gisteren, 18 juli, hebben we voor het eerst vergaderd. Wij zijn een groep ouders die blij is dat ons kind kan voetballen bij SV Odijk. Tegelijkertijd zien we dat zaken nog niet of niet meer worden opgepakt. We gunnen jul... Lees meer...
OPROEP! Mieke Hilhorst (oud speelster van SV Odijk MB1) en Hans de Ligt (voorzitter SVO Krommerijnstreek) zoeken speelsters die ooit bij SV Odijk hebben gespeeld en zin hebben in een ouderwetse voetbal reünie. Voetbal je nog fanatiek of ben je lekker in ruste maar wil je kijken of je het nog kunt, in beide gevallen ben je van harte welkom. Geef je... Lees meer...
Beste leden, vrijwilligers, sponsors en andere lezers. Het seizoen 2018-2019 zit er weer op, en de slotdag is geweest. Aanstaande zaterdag is er nog een laatste feestje voor de sponsoren en club van 1... Lees meer...
Beste leden, ouders van leden en andere SV Odijk supporters, Zaterdag aanstaande is alweer de slotdag van het seizoen. Wij zijn dit jaar wat laat met het aanleveren van het programma, omdat het voor o... Lees meer...
SV Odijk is komend seizoen op zoek naar een vaste grensrechter voor het eerste elftal. Of zoals dat tegenwoordig zo mooi heet: assistent scheidsrechter. Je speelt een cruciale rol en bent onderdeel va... Lees meer...
Met het einde van het seizoen zullen ook onze grasvelden weer in onderhoud gaan. Zie hieronder het renovatieschema voor de komende periode. Kolom 1: onderwerp. Kolom 2: aantal dagen dat het veld/doel... Lees meer...
Hoi sportvriend, Wij hebben goed nieuws. Vanaf vandaag is het mogelijk om via onze vereniging een Weekendjeweg.nl cadeaukaart aan te schaffen. 12% Van deze kaart wordt automatisch gedoneerd aan onze c... Lees meer...
Utrechtse Eredivisionist geeft regionale amateurvoetbal een nieuwe boost. Met maar liefst 50 amateurclubs, waaronder SV Odijk, uit de regio Utrecht heeft FC Utrecht donderdagavond een nieuwe overeenko... Lees meer...
Het team JO10-1 heeft dit seizoen wederom afgesloten met het Periodekampioenschap. Ook dat ze, na de winterstop, een klasse hoger waren gaan spelen heeft de mannen niet weerhouden om bovenaan te eindi... Lees meer...
Zondag 19 mei, 3 uur in de middag, was het dan eindelijk zover. De Ajax Vrouwen Clinic verzorgt door (oud) speelsters en trainster van de Ajax Vrouwen op het terrein van Bunnik’73. Een prachtige zon... Lees meer...
Vorig jaar heeft de Grote Club Actie SV Odijk weer een leuk extraatje opgeleverd dat, zoals altijd wordt besteed aan jeugd gerelateerde zaken. In 2018 zijn de meeste loten verkocht door team JO9-2. Ge... Lees meer...
Komend weekend kan het eerste team van SV Odijk deelname afdwingen aan de nacompetitie. De laatste zes wedstrijden werden winnend afgesloten en er is nog eentje nodig! Aanstaande zaterdag kan bij wins... Lees meer...
Op 22 juni organiseert SV Odijk haar 5e editie van het gezelligheidstoernooi. Een super leuk toernooi waar gezelligheid en plezier voorop staat! Het toernooi is voor volwassen en zal gespeelde worden... Lees meer...
Eindelijk, het is zover! De besturen van SV Odijk en Bunnik’73 hebben overeenstemming bereikt om gezamenlijk een 3e vereniging op te richting die geheel in het teken staat van meisjes en vrouwenvoet... Lees meer...
14 april 2019, stond met hoofdletters in mijn agenda genoteerd. We zouden die dag spelen in mijn eigen woonplaats, Cothen tegen mijn ‘oude’ club S.V.F. De punten zouden we zeker niet cadeau hebben... Lees meer...
Zondag 31 maart, vroeg uit de veren want om half 10 vertrokken we naar Hercules vrouwen 1. En ja, gevoelsmatig nog een uurtje vroeger, maar eerlijk is eerlijk, iedereen stond keurig netjes op mij te w... Lees meer...
Zondag 24 maart, mochten wij naar Elinkwijk in Utrecht. Vanwege de treurige gebeurtenis afgelopen week, hielden we voor de wedstrijd een minuut stilte. Vandaag het debuut van Melissa, die weer lekker... Lees meer...
Vandaag AFC Quick op bezoek, hier hadden we nog wat recht te zetten (uit 3-1 verloren) dus dat beloofde een spannende pot te worden. Ook omdat zij 1 plaats onder ons stonden met 2 punten minder. Verli... Lees meer...
Een onstuimig weekend, dat is nog zachtjes uitgedrukt als we kijken naar de weersomstandigheden waaronder er gevoetbald moest worden. Vrouwen 1 trapte ’s ochtends af in Bunnik, waar naast een enorme... Lees meer...
Zondag 17 februari, competitie wedstrijd nummer 13, betekent dat we op de helft van de competitie zijn. Vorige week werd de uitwedstrijd tegen Schalkwijk afgelast en ook uitwedstrijden KVVA en Hercule... Lees meer...
Jorick Straatman, zoon van oud voorzitter SV Odijk Jeroen Straatman, tevens (oud)lid, is sportcoach van het jaar in Utrecht geworden. Daar is SV Odijk best trots op. Zie ook https://sportprijs-utrecht... Lees meer...
Woensdag 6 februari hebben we een wedstrijd gespeeld tegen Sporting ’70 Vr5. Deze wedstrijd stond eigenlijk op het programma voor afgelopen Zondag, maar de vrijdagavond daarvoor kregen we het verzoe... Lees meer...