Deelnemers aan de wekelijkse kaartavond bij SV Odijk zijn twee dagen uit gegaan. Met een touringcar naar een hotel in Almen bij Zutphen. Het werd een grote verrassingstocht zowel in het hotel als onderweg- de route- en  als de lunches. Dankzij royale sponsors waren het ook twee verwendagen.        Veel van deze klaverjassers  komen niet meer toe aan vakanties of trips, vanwege leeftijd, partner ontvallen, budgettaire grenzen. Zo ontstond het idee met hen samen deze trip te organiseren. Zomaar, even twee dagen , samen er uit. Het gezelschap werd aangevuld met kennissen.

-0-0-0

Dinsdag 20 november vertrok het gezelschap uit Odijk. Na een toeristische route stopte de bus in Bronckhorst aan de IJssel voor koffie en iets erbij  uit de streek. We werden namens de burgemeester ontvangen door een gids, die veel vertelde over dit pittoreske stadje en de geschiedenis. Na deze stop reden we door een prachtig herfstlandschap naar  landgoed hotel ”Ezherwold” in Almen. Van dit meer dan honderd jaar oude ziekenhuis/ sanatorium is een modern zeer gastvrij  hotel gemaakt, waar wij tussen ongeveer twee honderd gasten onze eigen ‘corner’ kregen. We keken onze ogen uit  in dit gebouw tijdens de rondleiding, een wandeling door de bosrijke omgeving. We genoten van de “alles kan” sfeer bij het personeel en van elkaar. Na een uitstekend diner- een lopend buffet -waar ieder  genoot van de ruime keuze, werd er een heuse kaartavond georganiseerd, waar gestreden werd om prachtige prijzen en de muntjes waarmee gratis drankjes konden werden besteld  Na de nachtrust, niet altijd even rustig- sommigen deelden voor het eerste weer een kamer ….. genoten we van het ontbijt, veel soorten brood, beleg, fruit en ander lekkers . Enkelen bakten met zorg een eigen ei.  En dat met zoveel mensen, gezellig (i.p.v. alleen met een snee brood, een glas melk en de pillendoos voor de tv).

De terugrit, langs paleis ’t Loo over de Veluwe bracht ons voor de lunch bij Hans en Grietje, een jong vermaard pannenkoekenrestaurant in de Flevopolder. In dit project, geïnspireerd door de uitstraling van de Efteling val je van de ene verbazing in de andere, in het tuinpark buiten , maar vooral binnen. De gastvrouw had tijd om iets over het gebouw en de omgeving te vertellen en te laten beleven, alvorens we heerlijke pannenkoeken hebben gegeten. Al met al bleven we twee uur rondkijken, luisteren en lunchen, om daarna de laatste keer in de bus  van Kassing Tours te stappen en ons door Arie de Wit weer door langs filerijke wegen naar Odijk te laten brengen. Enthousiast, en dankbaar stapten we uit, dankbaar voor de organisatie, dankbaar ook aan de sponsors  die anoniem willen blijven.  Veel gehoord, volgend jaar weer, meer en langer…

IMG 1474   

Aantal deelnemers voor het P.W. Jansen voormalig ziekenhuis  nu Hotel Landgoed Ezherwold

                                                                                                                                                                        

Meer Nieuws

Komend weekend kan het eerste team van SV Odijk deelname afdwingen aan de nacompetitie. De laatste zes wedstrijden werden winnend afgesloten en er is nog eentje nodig! Aanstaande zaterdag kan bij winst -thuis- tegen ’t Vliegdorp een mooi seizoen dus nog een leuk vervolg krijgen. Komt allen het team zaterdag aanmoedigen. Jullie support kan van doo... Lees meer...
Op 22 juni organiseert SV Odijk haar 5e editie van het gezelligheidstoernooi. Een super leuk toernooi waar gezelligheid en plezier voorop staat! Het toernooi is voor volwassen en zal gespeelde worden in drie verschillende poules: Heren, Dames en Recreatie (gemengd, 35+ etc). Ook voor de niet voetballer is dit een super leuk toernooi om mee te doen.... Lees meer...
Eindelijk, het is zover! De besturen van SV Odijk en Bunnik’73 hebben overeenstemming bereikt om gezamenlijk een 3e vereniging op te richting die geheel in het teken staat van meisjes en vrouwenvoetbal. Met ingang van het seizoen 2019-2020, spelen op de velden van beide verenigingen gecombineerde meisjes en vrouwenteams. Dit alles met als doel, m... Lees meer...
15 april 2019
14 april 2019, stond met hoofdletters in mijn agenda genoteerd. We zouden die dag spelen in mijn eigen woonplaats, Cothen tegen mijn ‘oude’ club S.V.F. De punten zouden we zeker niet cadeau hebben gekregen, omdat veel van mijn oud speelsters natuurlijk, net als in de wedstrijd in Bunnik (die wij met 2-0) wonnen, een extra stapje zouden zetten.... Lees meer...
Zondag 31 maart, vroeg uit de veren want om half 10 vertrokken we naar Hercules vrouwen 1. En ja, gevoelsmatig nog een uurtje vroeger, maar eerlijk is eerlijk, iedereen stond keurig netjes op mij te w... Lees meer...
Zondag 24 maart, mochten wij naar Elinkwijk in Utrecht. Vanwege de treurige gebeurtenis afgelopen week, hielden we voor de wedstrijd een minuut stilte. Vandaag het debuut van Melissa, die weer lekker... Lees meer...
Vandaag AFC Quick op bezoek, hier hadden we nog wat recht te zetten (uit 3-1 verloren) dus dat beloofde een spannende pot te worden. Ook omdat zij 1 plaats onder ons stonden met 2 punten minder. Verli... Lees meer...
Een onstuimig weekend, dat is nog zachtjes uitgedrukt als we kijken naar de weersomstandigheden waaronder er gevoetbald moest worden. Vrouwen 1 trapte ’s ochtends af in Bunnik, waar naast een enorme... Lees meer...
Zondag 17 februari, competitie wedstrijd nummer 13, betekent dat we op de helft van de competitie zijn. Vorige week werd de uitwedstrijd tegen Schalkwijk afgelast en ook uitwedstrijden KVVA en Hercule... Lees meer...
Jorick Straatman, zoon van oud voorzitter SV Odijk Jeroen Straatman, tevens (oud)lid, is sportcoach van het jaar in Utrecht geworden. Daar is SV Odijk best trots op. Zie ook https://sportprijs-utrecht... Lees meer...
Woensdag 6 februari hebben we een wedstrijd gespeeld tegen Sporting ’70 Vr5. Deze wedstrijd stond eigenlijk op het programma voor afgelopen Zondag, maar de vrijdagavond daarvoor kregen we het verzoe... Lees meer...
Lijkt het je een uitdaging om jeugdspelers te trainen? En kan je daarbij je enthousiasme voor het spelletje overbrengen? Als het antwoord op beide vragen 'ja' is, dan is de cursus Juniorentrainer éch... Lees meer...
Voetbal ⚽️ SV Odijk steunt Sjors Sportief! Iedereen (meisjes/jongens) zijn van harte welkom om een keer GRATIS mee te trainen bij een van de gezelligste teams van SV Odijk. Wil jij een keer GRATIS... Lees meer...
Ja, u leest het goed, deze keer een WEEKverslag in plaats van het welkbekende wedstrijdverslag van onze Bunnik Vrouwen 2. Waarom? Om u een kijkje te geven wat er rondom dit vrouwenteam op dit moment a... Lees meer...
Al sinds 1 januari 2014 is de wettelijke leeftijdsgrens voor alcohol verhoogd van 16 naar 18 jaar. Dit houdt in dat in de kantine en/of op het sportcomplex van SV Odijk geen alcohol mag worden verkoch... Lees meer...
Hierbij de definitieve uitslag en eindstand na de poulewedstrijden. De finaledag wordt gehouden op zondag 24 februari 2019. Lees meer...
Deze week hebben wij het project kunstgras-Odijk in onze ogen pas echt afgerond. Zoals wij bij de opening van het Jumbo kunstgrasveld beloofden zouden Sporthuis Bunnik en Reinaerde Groendiensten de ve... Lees meer...
Na een spannende beker-wedstrijd tegen Kampong (1e klasse) heeft het team van Odijk JO10-1 de winst naar zich toe getrokken. Waar het in de eerste helft alle kanten op ging en het nog niet duidelijk w... Lees meer...
Na een zeer spannende strijd is het de jongens van SV Odijk JO10-1 gelukt om de bekerwedstrijd tegen DEV Doorn in het voordeel van de thuisploeg te beslechten. Odijk begon aarzelend tegen deze, techni... Lees meer...
Een drukke week voor ons team, afgelopen Donderdag een oefenwedstrijd tegen ’t Goy, gevolgd door een fotoshoot op Zaterdag (promotie vrouwenvoetbal in de Krommerijnstreek) en Zondagochtend een door... Lees meer...
Afgelopen week kon er al gevierd worden dat het team JO19.1 kampioen is geworden in de Najaarscompetitie, deze week is het weer feest met nog twee huldigingen! Het team JO10.1 is overtuigend kampioen... Lees meer...
“Motto van vrouwen 2: Schiet ze tussen de palen!” Na het ‘debacle’ van vorige week bij Domstad, waar we overigens officieel protest hebben aangetekend bij de KNVB, nu weer een lekker thuisweds... Lees meer...
Verslag Domstad Majella VR1 – Bunnik VR2 Vandaag stond een zeer belangrijke wedstrijd op het programma, beide ploegen hebben 18 punten, waarbij tegenstander Domstad 7 wedstrijden nodig had en wij 8.... Lees meer...