We zijn bezig aan een goede reeks met ons team, in de wetenschap dat vandaag de nummer 1 en nummer 2 (500 meter verderop) tegen elkaar speelden, wellicht nog een plekje omhoog. Aangekomen bij Sporting, bleek al snel dat zij maar 10 speelsters hadden, bij ons was de spoeling ook wat dun, o.a. door blessures bij 1 en 2, maar gelukkig wel 1 wissel.

Om kwart voor 12  was er nog steeds geen scheidsrechter en ook cornervlaggen waren er nog niet. Dus maar even naar de coach gestapt en gevraagd wat er aan de hand was. Er bleek geen scheidsrechter beschikbaar, maar omdat beide ploegen toch graag wilden voetballen, bood ik aan dan maar zelf de wedstrijd te fluiten. Beide teams dus gehandicapt aan de aftrap, Sporting een speelster minder maar met coach en Bunnik een speelster meer, maar zonder coach.

Tegen 10 spelers spelen is niet bij voorbaat eenvoudig, zeker als die 10 ook nog eens aardig kunnen voetballen. Een boomlange en sterke laatste vrouw, een uitstekende midden/midden en prima spits, gaven ons al snel het gevoel dat dit geen ‘walkover’ zou worden vandaag. De eerste 20 minuten waren simpelweg voor Sporting, maar gaande de wedstrijd, kwam de ‘rust’ gelukkig weer wat terug in onze ploeg. De spits werd uitstekend aan banden gelegd door onze ‘Roomster’ en het middenveld kreeg met name door de doorgeschoven Nienke de bal weer vaker in onze ploeg.

Carmel kon hierdoor een wat vrijere rol krijgen en was vandaag vastberaden om te gaan scoren. Na een paar goede aanvallen (over en weer) lag de bal via een mooi afstand schot in het doel 0-1, voor Bunnik uiteraard. In de pauze was er gelukkig wat ruimte om te coachen en de ploeg ervan te overtuigen dat zij met 10 en wij met 11 + wissel de langste adem zouden hebben. Gelukkig waren er de 2e helft weer gewoon grensrechters en leek het iets meer op een normale wedstrijd.

Schoten van ons op de paal en 2x de lat, flinke overtredingen waren nodig om nieuwe, supersnelle spits Kim (nog nooit eerder gevoetbald) af te stoppen. Dit alles zorgde er voor dat het nog even spannend bleef. Tot Carmel het welletjes vond en van de linkerzijkant de bal met gevoel en kracht over de keeper heen schoot. 0-2.

3 punten in de tas en snel naar huis, kijken wat Hercules tegen Hoogland is geworden; 3-3! Dus over Hercules heen op een mooie 3e plaats. Zondag tegen de nummer 2, uit bij Domstad, hopelijk wel weer met een ‘normale’ scheidsrechter, kunnen we weer een plekje klimmen maar laten we vooral nog even genieten van deze zwaarbevochten maar verdiende overwinning, trots op dit team!

Woensdag 21 november spelen we een oefenwedstrijd in Odijk tegen een gemixed team uit ’t Goy. Aanvang 20.00 uur en ook wij hebben een aantal (jonge) spelers met roots in Odijk en Bunnik. Met het oog op een eventueel MO19 team een mooie kans om onze jongste spelers minuten te geven en wat ‘gastspelers’ uit te nodigen voor een lekker oefenpotje! De eerstvolgende thuiswedstrijd is 2 december om 10.00 uur in Bunnik, tegen Sporting 4!

 Supporters van harte welkom! Volg je ons al op Insta #bunnik_vrouwen2, erg leuke foto’s en filmpjes!

Sportieve groet

Hans

damesvoetbal

Meer Nieuws

1e training 10 augustus om 12.00 uur Programma augustus: 12 augustus: training 20.15 uur 15 augustus: wedstrijd dinsdag: Odijk – Aurora. Aanvang 20.30 uur 17 augustus: wedstrijd zaterdag: Woerden - Odijk. Aanvang 14.00 uur 19 augustus: training 20.15 uur 20 augustus: dinsdag ’t Goy - Odijk. Aanvang 19.30 uur 22 augustus: training 20.15 uur 24 a... Lees meer...
Na een gesprek van zes ouders met voorzitter Vincent de Wit op 11 juli hebben wij besloten om een nieuw jeugdbestuur te formeren. Gisteren, 18 juli, hebben we voor het eerst vergaderd. Wij zijn een groep ouders die blij is dat ons kind kan voetballen bij SV Odijk. Tegelijkertijd zien we dat zaken nog niet of niet meer worden opgepakt. We gunnen jul... Lees meer...
OPROEP! Mieke Hilhorst (oud speelster van SV Odijk MB1) en Hans de Ligt (voorzitter SVO Krommerijnstreek) zoeken speelsters die ooit bij SV Odijk hebben gespeeld en zin hebben in een ouderwetse voetbal reünie. Voetbal je nog fanatiek of ben je lekker in ruste maar wil je kijken of je het nog kunt, in beide gevallen ben je van harte welkom. Geef je... Lees meer...
Beste leden, vrijwilligers, sponsors en andere lezers. Het seizoen 2018-2019 zit er weer op, en de slotdag is geweest. Aanstaande zaterdag is er nog een laatste feestje voor de sponsoren en club van 1... Lees meer...
Beste leden, ouders van leden en andere SV Odijk supporters, Zaterdag aanstaande is alweer de slotdag van het seizoen. Wij zijn dit jaar wat laat met het aanleveren van het programma, omdat het voor o... Lees meer...
SV Odijk is komend seizoen op zoek naar een vaste grensrechter voor het eerste elftal. Of zoals dat tegenwoordig zo mooi heet: assistent scheidsrechter. Je speelt een cruciale rol en bent onderdeel va... Lees meer...
Met het einde van het seizoen zullen ook onze grasvelden weer in onderhoud gaan. Zie hieronder het renovatieschema voor de komende periode. Kolom 1: onderwerp. Kolom 2: aantal dagen dat het veld/doel... Lees meer...
Hoi sportvriend, Wij hebben goed nieuws. Vanaf vandaag is het mogelijk om via onze vereniging een Weekendjeweg.nl cadeaukaart aan te schaffen. 12% Van deze kaart wordt automatisch gedoneerd aan onze c... Lees meer...
Utrechtse Eredivisionist geeft regionale amateurvoetbal een nieuwe boost. Met maar liefst 50 amateurclubs, waaronder SV Odijk, uit de regio Utrecht heeft FC Utrecht donderdagavond een nieuwe overeenko... Lees meer...
Het team JO10-1 heeft dit seizoen wederom afgesloten met het Periodekampioenschap. Ook dat ze, na de winterstop, een klasse hoger waren gaan spelen heeft de mannen niet weerhouden om bovenaan te eindi... Lees meer...
Zondag 19 mei, 3 uur in de middag, was het dan eindelijk zover. De Ajax Vrouwen Clinic verzorgt door (oud) speelsters en trainster van de Ajax Vrouwen op het terrein van Bunnik’73. Een prachtige zon... Lees meer...
Vorig jaar heeft de Grote Club Actie SV Odijk weer een leuk extraatje opgeleverd dat, zoals altijd wordt besteed aan jeugd gerelateerde zaken. In 2018 zijn de meeste loten verkocht door team JO9-2. Ge... Lees meer...
Komend weekend kan het eerste team van SV Odijk deelname afdwingen aan de nacompetitie. De laatste zes wedstrijden werden winnend afgesloten en er is nog eentje nodig! Aanstaande zaterdag kan bij wins... Lees meer...
Op 22 juni organiseert SV Odijk haar 5e editie van het gezelligheidstoernooi. Een super leuk toernooi waar gezelligheid en plezier voorop staat! Het toernooi is voor volwassen en zal gespeelde worden... Lees meer...
Eindelijk, het is zover! De besturen van SV Odijk en Bunnik’73 hebben overeenstemming bereikt om gezamenlijk een 3e vereniging op te richting die geheel in het teken staat van meisjes en vrouwenvoet... Lees meer...
14 april 2019, stond met hoofdletters in mijn agenda genoteerd. We zouden die dag spelen in mijn eigen woonplaats, Cothen tegen mijn ‘oude’ club S.V.F. De punten zouden we zeker niet cadeau hebben... Lees meer...
Zondag 31 maart, vroeg uit de veren want om half 10 vertrokken we naar Hercules vrouwen 1. En ja, gevoelsmatig nog een uurtje vroeger, maar eerlijk is eerlijk, iedereen stond keurig netjes op mij te w... Lees meer...
Zondag 24 maart, mochten wij naar Elinkwijk in Utrecht. Vanwege de treurige gebeurtenis afgelopen week, hielden we voor de wedstrijd een minuut stilte. Vandaag het debuut van Melissa, die weer lekker... Lees meer...
Vandaag AFC Quick op bezoek, hier hadden we nog wat recht te zetten (uit 3-1 verloren) dus dat beloofde een spannende pot te worden. Ook omdat zij 1 plaats onder ons stonden met 2 punten minder. Verli... Lees meer...
Een onstuimig weekend, dat is nog zachtjes uitgedrukt als we kijken naar de weersomstandigheden waaronder er gevoetbald moest worden. Vrouwen 1 trapte ’s ochtends af in Bunnik, waar naast een enorme... Lees meer...
Zondag 17 februari, competitie wedstrijd nummer 13, betekent dat we op de helft van de competitie zijn. Vorige week werd de uitwedstrijd tegen Schalkwijk afgelast en ook uitwedstrijden KVVA en Hercule... Lees meer...
Jorick Straatman, zoon van oud voorzitter SV Odijk Jeroen Straatman, tevens (oud)lid, is sportcoach van het jaar in Utrecht geworden. Daar is SV Odijk best trots op. Zie ook https://sportprijs-utrecht... Lees meer...
Woensdag 6 februari hebben we een wedstrijd gespeeld tegen Sporting ’70 Vr5. Deze wedstrijd stond eigenlijk op het programma voor afgelopen Zondag, maar de vrijdagavond daarvoor kregen we het verzoe... Lees meer...