Vanmiddag, 4 november, een echte vrouwen voetbalmiddag. Met maar liefst 2 belangrijke thuiswedstrijden voor Bunnik. Allereerst was daar de wedstrijd voor Bunnik vrouwen 1, net gepromoveerd naar de 2e klasse en op jacht naar de eerste punten. Het zonnetje scheen en ondanks een zwaar ‘OktoberFest’ de avond ervoor, stonden onze toppers op het veld aangemoedigd door de bikkels van vrouwen 2 en veel supporters. 1 ding stond vast, er moest gewonnen worden vandaag. Het goede voorbeeld werd gegeven door de 2 ‘Meissie van de wedstrijd’ Roza en haar zusje Elja, die de aftrap namen, scoorden en special guest van deze wedstrijd waren. En ja hoor, ondanks een snelle achterstand, wonnen onze vrouwen 1 vandaag met 3-1. Eindelijk loon naar werken, ga zo door!

Voor vrouwen 2 stond vandaag een lastige wedstrijd tegen de huidige nummer 2, Hercules vr1 op het programma. Ik ken deze ploeg uit mijn SVF tijd en deze geroutineerde dames spelen al jaren samen. Een zeer sympathieke ploeg ook, die dit seizoen nog niet had verloren. Tussen het publiek onze wereldreiziger Melanie Mos, die na een jaar in Australië weer terugkeert op het oude nest. Melanie heeft in Australië ook een balletje getrapt en ik heb maar zo het idee dat we er een grote aanwinst bij krijgen! Ook Jael uit Werkhoven (ook best wel een grote afstand vanaf Bunnik 😉) stond met vader Martin aan de lijn en ook zij gaat ons team vanaf volgende week versterken, leuk om te zien dat de groei er lekker in zit, de oproep voor meer meisjes en vrouwen blijft overeind want wij zijn ambitieus in de Krommerijnstreek.

Ook bij onze wedstrijd wederom 2 ‘Meissie van de wedstrijd’.  Wist je trouwens dat elk ‘Meissie’ als aandenken ook een echt nummer 10 shirt krijgt?! Dus speel je bij Bunnik of Odijk, meld je bij mij aan, we hebben nog thuiswedstrijden voldoende op het programma. Vandaar waren Amy en Irene van MO13 van Odijk bij ons te gast. Lekker met de warming up meegedaan en ik had ze bijna nog ingezet tijdens de wedstrijd, deze toppers.

De wedstrijd, ik zou het bijna vergeten… we begonnen met Quinty, Sam en Rianne van Vrouwen 1 op de bank. Ook Annabel was bereid een helft mee te spelen en streed weer als vanouds op het middenveld. Met de snelheid van Benice, die vandaag een sterke bewaker had, probeerden we plaagstootjes uit te delen. Een prima fluitende scheidsrechter in een sportieve wedstrijd. Maar we kregen het zeker niet cadeau en Conny moest een aantal malen haar doel uit om redding te brengen. Na ongeveer 30 minuten kwamen Rianne en Sam in het veld voor die ietwat vermoeid ogende Manouk en Lois. Ten opzichte van vorige week, waar we geen wissel hadden, maakte dit toch wel het verschil, we konden meer druk zetten en Sam kan een bal prima vast houden. Een uitval van Benice, in de kluts in de 16 meter viel voor de voeten van Michelle, die niet aarzelde en haar eerste competitie doelpunt scoorde, we wisten na de afgelopen wedstrijden dat hij voor haar ging vallen en de 1-0 was een feit. Met een voorsprong de rust is, maar iedereen wist dat er nog een weg te gaan was tegen deze uitgekiende ploeg. Een lekker drankje en allemaal een ‘kikker’ van Mayon en weer aan de bak. Quinty op de rechtsback voor Annabel en Sam in de spits, waardoor Benice naar linksbuiten schoof en er voor haar meer ruimte ontstond. Een hardwerkende Carmel won alle duels op het middenveld en ook Rianne was overal waar het nodig was. Verdedigend zat het pot dicht ook Quinty stond haar mannetje als jongste van de ploeg.

Een bal in de 16 van Hercules, die vol op de hand kwam van een speelster, penalty… wie durft?! Natuurlijk hadden we regelmatig geoefend, maar dit was toch even wat anders tegen een geroutineerde keepster. Ella pakte de verantwoordelijkheid en schoot hem feilloos in.. 2-0! Kort daarna nog wat wissels, Lois in de spits, Sam naar rechts voor Michelle en Manouk verving Denise weer op het middenveld. De 2e helft was een genot om naar te kijken, heel veel balbezit en goede keuzes. Trainen met een steeds grotere wordende groep begint ook zijn vruchten af te werpen, het voetbal springt met stappen vooruit dames! Toch nog even spanning, zo’n 15 minuten voor tijd, na een lange blessure behandeling van een Hercules speelster die het veld moest verlaten, waren we het heel even kwijt, ook omdat Hercules alles of niets ging spelen. 2-1. Maar complimenten aan de ploeg, die de voetballende oplossing bleef zoeken en vond. Alsof ze al jaren in spits speelt, combineerde Lois er op los, veel om de bal vragen en de juiste dingen er mee doen. Zoals bijvoorbeeld Benice voor de keeper zetten en ja hoor 3-1. De wedstrijd was gelopen en een verdiende 3-1 was een feit. Opgeklommen naar plek 4, met slechts 3 punten achterstand op nummer 1 Hoogland, die wel een wedstrijd minder heeft gespeeld. Voorlopig kijken we nog maar even naar een stevige plek in het linkerrijtje, maar als we vaker gaan spelen zoals de 2e helft, kon het nog wel eens verrassend leuker worden.

Ook enthousiast geworden? Volgende week spelen we weer in Bunnik om 14.00 uur. Supporters van harte welkom en natuurlijk ook weer 2 “ meissies’ Oh ja, we zijn ook te volgen op Insta #bunnik_vrouwen2  erg leuke foto’s en filmpjes 😉

Sportieve groet

Hans

45c07c33 ce85 4c7e bfba 3f303a45d42c

Meer Nieuws

Competitie wedstrijd nummer 7 van dit seizoen, zo langzaam aan wordt duidelijk wie er bovenin meedraaien en winst zou ons steviger in de top 5 plaatsen. Op papier zou dat moeten lukken tegen Zwaluwen, maar onderschatting mag nooit op de loer liggen. Vandaag kon ik zelf geen coach zijn en werd dit met de nodige instructies vol vertrouwen in de hande... Lees meer...
03 november 2018
Supergewone Mensen Gezocht is een campagne van Pleegzorg Nederland, met als doel om nieuwe pleegouders te werven. Lees hier waarom. SV Odijk werkt graag mee aan ‘doneer je sporthek’. Meer informatie op: https://www.supergewonemensengezocht.nl Lees meer...
Ondanks de wintertijd, voelde het vandaag nog steeds erg vroeg, half 11 stonden we op het veld in Amersfoort, onze 2 geblesseerde speelsters die ons kwamen aanmoedigen (Tessa en Sam) waren nog niet helemaal wakker en stonden bij Hercules, foutje, maar top dat jullie alsnog naar Amersfoort zijn doorgereden en de vader van Sam zo aardig was om te vla... Lees meer...
Helaas zitten we niet meer in de beker, dus afgelopen weekend voor de meeste van ons geen voetbal. Ella en Mayon waren echter gevraagd voor Vrouwen 1 van Bunnik en zij mochten mee naar Wormer waar helaas met 2-1 werd verloren, focus vanaf nu dus helemaal op de competitie. Aanstaande Zondag speelt Vr2 in Amersfoort tegen Quick, voor de liefhebbers o... Lees meer...
Beste SV Odijkers, Inmiddels is het voetbalseizoen al weer een aantal weken onderweg…Tijd voor wat gezelligheid! Op zaterdag 3 november organiseren de mannen van SV Odijk 3 een speciale Thuis Dag. D... Lees meer...
Het op de been brengen van een vrouwenteam en vooral houden is voor kleinere verenigingen een grote uitdaging, deze week lees je in ’t Groentje/Bunniks Nieuws over de manier waarop Bunnik en Odijk d... Lees meer...
De 3e competitie wedstrijd, thuis tegen gedeelde nummer 1 Hoogland VR3. Ook dit team had beide vorige wedstrijden gewonnen, met een indrukwekkend doelsaldo (13 voor en 1 tegen) Op doelsaldo dus op ple... Lees meer...
Ook dit jaar doet SV Odijk mee met de Grote Club Actie. Het levert onze vereniging namelijk al jaren een leuk extraatje op. Klik hier voor meer informatie. De boekjes met loten zijn uitgedeeld aan jeu... Lees meer...
Zondag 30 september, een uitwedstrijd op het programma tegen Kampong, onze ‘bijna buren’ in Kampong, we hadden wel met de fiets kunnen gaan zo dichtbij en vooral met dat heerlijk weer. Heel wat an... Lees meer...
Leden van de Rabobank kunnen SV Odijk steunen door op ons te stemmen tijdens de Rabobank Clubkas Campagne, want elke stem is geld waard. De opbrengst uit deze actie willen wij gebruiken voor de invest... Lees meer...
Beste lezers, onder de naam Bunnik Vrouwen 2, spelen wij deze competitie met een grote groep meiden van SV Odijk; Loïs, Carmel, Tessa, Michelle, Nienke, Ella en Sam speelden afgelopen seizoen nog in... Lees meer...
Vrijdag 16 november 2018 geeft Marco Kraats een fantastisch 10 jarig jubileum optreden met fantastische artiesten in Studio A12 in Bunnik. Hij roept SV Odijkers op hierbij aanwezig te zijn omdat het e... Lees meer...
Gisteren was de openingsdag 2018-2019. Vanaf 10.00 uur waren er volop activiteiten voor de jeugd met o.a. een springkussen, stormbaan en in de rust van het eerste latje trap door de jeugd. Vanaf 17.00... Lees meer...
Maandag 17 september gaat het kaartseizoen bij SV Odijk weer beginnen. Met klaverjassen en (bij voldoende deelname) jokeren. Maar liefst 28 competitieavonden + speciale avonden. Als je 15 competitieav... Lees meer...
SV Odijk is op zoek naar jou!!! Kom jij ons helpen? Klik op de volgende link voor een belangrijke boodschap voor jou: https://youtu.be/HbgxKGsNuBo. Bij SV Odijk zijn er de volgende vacatures: Scheidsr... Lees meer...
Bijgaand het vrijwilligersschema voor de periode september tot en met december. De rood gedrukte data zijn thuiswedstrijden van het 1e elftal. Wij vragen iedereen het schema goed door te kijken en te... Lees meer...
Afgelopen seizoen hebben we jullie regelmatig geïnformeerd over onze ambitie om vrouwenvoetbal een structurele plek binnen onze vereniging te geven. Na gesprekken met diverse verenigingen, de KNVB en... Lees meer...
Vanaf 16 augustus is Fysiotherapie CorpusO2 weer elke maandag- en donderdagavond aanwezig van 18.45 uur tot 20:00 voor zowel jeugd als senioren. Lees meer...
Op zaterdag 11 augustus om 12.00 uur hervat de selectie van SV Odijk de trainingen in voorbereiding op het nieuwe seizoen. Een aantal nieuwe gezichten zijn de selectie komen versterken, zowel vanuit d... Lees meer...
Zoals eerder is aangekondigd is het Sporthuis vandaag gestart met de renovatie van het trainingsveld – Veld 2. Wij informeren jullie over de planning omdat het namelijk impact heeft op de trainingen... Lees meer...
Heren 3 heeft zaterdag 20 mei op een volgepakt en zonnig sportpark met 7-0 overtuigend gewonnen van VSC en is daarmee zeker van het kampioenschap. Na afloop bleef het nog lang gezellig met een zwembad... Lees meer...
Een vooraanstaand persoon binnen SV Odijk vroeg mij of ik een stukje wilde schrijven over ons team. Normaal ben ik niet zo snel met reageren via de app, maar voor ik het wist had ik op verzenden gedru... Lees meer...