Vanmiddag, 4 november, een echte vrouwen voetbalmiddag. Met maar liefst 2 belangrijke thuiswedstrijden voor Bunnik. Allereerst was daar de wedstrijd voor Bunnik vrouwen 1, net gepromoveerd naar de 2e klasse en op jacht naar de eerste punten. Het zonnetje scheen en ondanks een zwaar ‘OktoberFest’ de avond ervoor, stonden onze toppers op het veld aangemoedigd door de bikkels van vrouwen 2 en veel supporters. 1 ding stond vast, er moest gewonnen worden vandaag. Het goede voorbeeld werd gegeven door de 2 ‘Meissie van de wedstrijd’ Roza en haar zusje Elja, die de aftrap namen, scoorden en special guest van deze wedstrijd waren. En ja hoor, ondanks een snelle achterstand, wonnen onze vrouwen 1 vandaag met 3-1. Eindelijk loon naar werken, ga zo door!

Voor vrouwen 2 stond vandaag een lastige wedstrijd tegen de huidige nummer 2, Hercules vr1 op het programma. Ik ken deze ploeg uit mijn SVF tijd en deze geroutineerde dames spelen al jaren samen. Een zeer sympathieke ploeg ook, die dit seizoen nog niet had verloren. Tussen het publiek onze wereldreiziger Melanie Mos, die na een jaar in Australië weer terugkeert op het oude nest. Melanie heeft in Australië ook een balletje getrapt en ik heb maar zo het idee dat we er een grote aanwinst bij krijgen! Ook Jael uit Werkhoven (ook best wel een grote afstand vanaf Bunnik 😉) stond met vader Martin aan de lijn en ook zij gaat ons team vanaf volgende week versterken, leuk om te zien dat de groei er lekker in zit, de oproep voor meer meisjes en vrouwen blijft overeind want wij zijn ambitieus in de Krommerijnstreek.

Ook bij onze wedstrijd wederom 2 ‘Meissie van de wedstrijd’.  Wist je trouwens dat elk ‘Meissie’ als aandenken ook een echt nummer 10 shirt krijgt?! Dus speel je bij Bunnik of Odijk, meld je bij mij aan, we hebben nog thuiswedstrijden voldoende op het programma. Vandaar waren Amy en Irene van MO13 van Odijk bij ons te gast. Lekker met de warming up meegedaan en ik had ze bijna nog ingezet tijdens de wedstrijd, deze toppers.

De wedstrijd, ik zou het bijna vergeten… we begonnen met Quinty, Sam en Rianne van Vrouwen 1 op de bank. Ook Annabel was bereid een helft mee te spelen en streed weer als vanouds op het middenveld. Met de snelheid van Benice, die vandaag een sterke bewaker had, probeerden we plaagstootjes uit te delen. Een prima fluitende scheidsrechter in een sportieve wedstrijd. Maar we kregen het zeker niet cadeau en Conny moest een aantal malen haar doel uit om redding te brengen. Na ongeveer 30 minuten kwamen Rianne en Sam in het veld voor die ietwat vermoeid ogende Manouk en Lois. Ten opzichte van vorige week, waar we geen wissel hadden, maakte dit toch wel het verschil, we konden meer druk zetten en Sam kan een bal prima vast houden. Een uitval van Benice, in de kluts in de 16 meter viel voor de voeten van Michelle, die niet aarzelde en haar eerste competitie doelpunt scoorde, we wisten na de afgelopen wedstrijden dat hij voor haar ging vallen en de 1-0 was een feit. Met een voorsprong de rust is, maar iedereen wist dat er nog een weg te gaan was tegen deze uitgekiende ploeg. Een lekker drankje en allemaal een ‘kikker’ van Mayon en weer aan de bak. Quinty op de rechtsback voor Annabel en Sam in de spits, waardoor Benice naar linksbuiten schoof en er voor haar meer ruimte ontstond. Een hardwerkende Carmel won alle duels op het middenveld en ook Rianne was overal waar het nodig was. Verdedigend zat het pot dicht ook Quinty stond haar mannetje als jongste van de ploeg.

Een bal in de 16 van Hercules, die vol op de hand kwam van een speelster, penalty… wie durft?! Natuurlijk hadden we regelmatig geoefend, maar dit was toch even wat anders tegen een geroutineerde keepster. Ella pakte de verantwoordelijkheid en schoot hem feilloos in.. 2-0! Kort daarna nog wat wissels, Lois in de spits, Sam naar rechts voor Michelle en Manouk verving Denise weer op het middenveld. De 2e helft was een genot om naar te kijken, heel veel balbezit en goede keuzes. Trainen met een steeds grotere wordende groep begint ook zijn vruchten af te werpen, het voetbal springt met stappen vooruit dames! Toch nog even spanning, zo’n 15 minuten voor tijd, na een lange blessure behandeling van een Hercules speelster die het veld moest verlaten, waren we het heel even kwijt, ook omdat Hercules alles of niets ging spelen. 2-1. Maar complimenten aan de ploeg, die de voetballende oplossing bleef zoeken en vond. Alsof ze al jaren in spits speelt, combineerde Lois er op los, veel om de bal vragen en de juiste dingen er mee doen. Zoals bijvoorbeeld Benice voor de keeper zetten en ja hoor 3-1. De wedstrijd was gelopen en een verdiende 3-1 was een feit. Opgeklommen naar plek 4, met slechts 3 punten achterstand op nummer 1 Hoogland, die wel een wedstrijd minder heeft gespeeld. Voorlopig kijken we nog maar even naar een stevige plek in het linkerrijtje, maar als we vaker gaan spelen zoals de 2e helft, kon het nog wel eens verrassend leuker worden.

Ook enthousiast geworden? Volgende week spelen we weer in Bunnik om 14.00 uur. Supporters van harte welkom en natuurlijk ook weer 2 “ meissies’ Oh ja, we zijn ook te volgen op Insta #bunnik_vrouwen2  erg leuke foto’s en filmpjes 😉

Sportieve groet

Hans

45c07c33 ce85 4c7e bfba 3f303a45d42c

Meer Nieuws

Beste leden, ouders van leden en andere SV Odijk supporters, Zaterdag aanstaande is alweer de slotdag van het seizoen. Wij zijn dit jaar wat laat met het aanleveren van het programma, omdat het voor ons niet makkelijk was om dit te organiseren. Wij missen momenteel een activiteitencommissie voor het organiseren van activiteiten van de jeugd, waar d... Lees meer...
SV Odijk is komend seizoen op zoek naar een vaste grensrechter voor het eerste elftal. Of zoals dat tegenwoordig zo mooi heet: assistent scheidsrechter. Je speelt een cruciale rol en bent onderdeel van een een leuk en jong selectieteam. We spelen 24 wedstrijden tussen september en eind mei en zijn rond alle feestdagen meestal vrij van wedstrijden.... Lees meer...
14 juni 2019
Met het einde van het seizoen zullen ook onze grasvelden weer in onderhoud gaan. Zie hieronder het renovatieschema voor de komende periode. Kolom 1: onderwerp. Kolom 2: aantal dagen dat het veld/doel eruit ligt. Kolom 3: datum dat het veld/doel eruit gaat. Kolom 4: datum dat het veld/doel weer beschikbaar komt. Als de velden/doelen daadwerkelijk we... Lees meer...
Hoi sportvriend, Wij hebben goed nieuws. Vanaf vandaag is het mogelijk om via onze vereniging een Weekendjeweg.nl cadeaukaart aan te schaffen. 12% Van deze kaart wordt automatisch gedoneerd aan onze club. Dus door deze kaart aan te schaffen, kun je iemand een leuk cadeautje geven en tegelijkertijd jouw club steunen! De kaart is leuk om aan het eind... Lees meer...
Utrechtse Eredivisionist geeft regionale amateurvoetbal een nieuwe boost. Met maar liefst 50 amateurclubs, waaronder SV Odijk, uit de regio Utrecht heeft FC Utrecht donderdagavond een nieuwe overeenko... Lees meer...
Het team JO10-1 heeft dit seizoen wederom afgesloten met het Periodekampioenschap. Ook dat ze, na de winterstop, een klasse hoger waren gaan spelen heeft de mannen niet weerhouden om bovenaan te eindi... Lees meer...
Zondag 19 mei, 3 uur in de middag, was het dan eindelijk zover. De Ajax Vrouwen Clinic verzorgt door (oud) speelsters en trainster van de Ajax Vrouwen op het terrein van Bunnik’73. Een prachtige zon... Lees meer...
Vorig jaar heeft de Grote Club Actie SV Odijk weer een leuk extraatje opgeleverd dat, zoals altijd wordt besteed aan jeugd gerelateerde zaken. In 2018 zijn de meeste loten verkocht door team JO9-2. Ge... Lees meer...
Komend weekend kan het eerste team van SV Odijk deelname afdwingen aan de nacompetitie. De laatste zes wedstrijden werden winnend afgesloten en er is nog eentje nodig! Aanstaande zaterdag kan bij wins... Lees meer...
Op 22 juni organiseert SV Odijk haar 5e editie van het gezelligheidstoernooi. Een super leuk toernooi waar gezelligheid en plezier voorop staat! Het toernooi is voor volwassen en zal gespeelde worden... Lees meer...
Eindelijk, het is zover! De besturen van SV Odijk en Bunnik’73 hebben overeenstemming bereikt om gezamenlijk een 3e vereniging op te richting die geheel in het teken staat van meisjes en vrouwenvoet... Lees meer...
14 april 2019, stond met hoofdletters in mijn agenda genoteerd. We zouden die dag spelen in mijn eigen woonplaats, Cothen tegen mijn ‘oude’ club S.V.F. De punten zouden we zeker niet cadeau hebben... Lees meer...
Zondag 31 maart, vroeg uit de veren want om half 10 vertrokken we naar Hercules vrouwen 1. En ja, gevoelsmatig nog een uurtje vroeger, maar eerlijk is eerlijk, iedereen stond keurig netjes op mij te w... Lees meer...
Zondag 24 maart, mochten wij naar Elinkwijk in Utrecht. Vanwege de treurige gebeurtenis afgelopen week, hielden we voor de wedstrijd een minuut stilte. Vandaag het debuut van Melissa, die weer lekker... Lees meer...
Vandaag AFC Quick op bezoek, hier hadden we nog wat recht te zetten (uit 3-1 verloren) dus dat beloofde een spannende pot te worden. Ook omdat zij 1 plaats onder ons stonden met 2 punten minder. Verli... Lees meer...
Een onstuimig weekend, dat is nog zachtjes uitgedrukt als we kijken naar de weersomstandigheden waaronder er gevoetbald moest worden. Vrouwen 1 trapte ’s ochtends af in Bunnik, waar naast een enorme... Lees meer...
Zondag 17 februari, competitie wedstrijd nummer 13, betekent dat we op de helft van de competitie zijn. Vorige week werd de uitwedstrijd tegen Schalkwijk afgelast en ook uitwedstrijden KVVA en Hercule... Lees meer...
Jorick Straatman, zoon van oud voorzitter SV Odijk Jeroen Straatman, tevens (oud)lid, is sportcoach van het jaar in Utrecht geworden. Daar is SV Odijk best trots op. Zie ook https://sportprijs-utrecht... Lees meer...
Woensdag 6 februari hebben we een wedstrijd gespeeld tegen Sporting ’70 Vr5. Deze wedstrijd stond eigenlijk op het programma voor afgelopen Zondag, maar de vrijdagavond daarvoor kregen we het verzoe... Lees meer...
Lijkt het je een uitdaging om jeugdspelers te trainen? En kan je daarbij je enthousiasme voor het spelletje overbrengen? Als het antwoord op beide vragen 'ja' is, dan is de cursus Juniorentrainer éch... Lees meer...
Voetbal ⚽️ SV Odijk steunt Sjors Sportief! Iedereen (meisjes/jongens) zijn van harte welkom om een keer GRATIS mee te trainen bij een van de gezelligste teams van SV Odijk. Wil jij een keer GRATIS... Lees meer...
Ja, u leest het goed, deze keer een WEEKverslag in plaats van het welkbekende wedstrijdverslag van onze Bunnik Vrouwen 2. Waarom? Om u een kijkje te geven wat er rondom dit vrouwenteam op dit moment a... Lees meer...
Al sinds 1 januari 2014 is de wettelijke leeftijdsgrens voor alcohol verhoogd van 16 naar 18 jaar. Dit houdt in dat in de kantine en/of op het sportcomplex van SV Odijk geen alcohol mag worden verkoch... Lees meer...