Ondanks de wintertijd, voelde het vandaag nog steeds erg vroeg, half 11 stonden we op het veld in Amersfoort, onze 2 geblesseerde speelsters die ons kwamen aanmoedigen (Tessa en Sam) waren nog niet helemaal wakker en stonden bij Hercules, foutje, maar top dat jullie alsnog naar Amersfoort zijn doorgereden en de vader van Sam zo aardig was om te vlaggen.

Ook een groot compliment voor Femke, op haar laatste werkdag als stewardess, had ze door een vertraging, maar krap 2 uurtjes slaap gehad, omdat we vandaag maar met 11 waren, was ze toch zo stoer om mee te spelen en een goede pot op de mat te leggen.

De 11 werden compleet gemaakt door gastspelers Quinty en Rosalie van vrouwen 1, super dames. Lois was vandaag een dagje baby showeren en bij vrouwen 1 zijn er nogal wat geblesseerden, helaas kwam er daar vandaag weer eentje bij, sterkte Linda. Gelukkig is de spirit goed en heb ik vandaag niemand horen klagen over het feit dat er niet gewisseld kon worden, Mayon heeft zelfs na deze wedstrijd nog meegedaan met vrouwen 1, petje af.

Dan de wedstrijd, een geroutineerd team zullen we maar zeggen, uitgekookt en stevig in de duels. In mijn optiek liet de scheidsrechter teveel toe en je zag dat onze jonge ploeg moeite had om hier onder uit te voetballen. Toch bleef het lang 0-0. Totdat een prima actie op rechts van Ella, Manouk in stelling bracht. 0-1! Althans dat dachten we, want de grensrechter had blijkbaar buitenspel gezien, zullen we nooit weten, maar had daar toch mijn twijfels over. Aan de andere kant vloog hij er later wel in. We kregen de bal niet uit het 16 meter gebied na een hoge bal uit een vrije trap.

Na dit moment bracht Quick een nieuwe speelster in, even kijken onze meiden elkaar aan en ook onze meegereisde supporters wisten niet wat ons overkwam. Schreeuwend en tierend rende ze over het veld en ze bleek ook nog heel aardig te kunnen voetballen. Soms leekt het echt of we in het Afas theater naar de Lion King zaten te kijken, bizar en enorm manipulatief. Dit had echt niets meer met voetbal te maken en nadat deze persoon een fraaie voorzet gaf stonden we voor we het wisten op 0-2. Inmiddels waren Quinty en Manouk al een keer tegen de grond gegaan, waarbij de overtreding op Manouk wel met geel of tenminste een waarschuwing bestraft mocht worden. Even later ramde de bewuste mevrouw, Carmel naar de grond en bleek ze ook door haar bekrast te zijn en te bloeden. We waren volledig de weg kwijt, maar gelukkig besloot Mayon om vanaf dat moment persoonlijk dekking te geven en kwam ze voetballend niet meer in het spel voor, verbaal bleef het echt bijzonder irritant.

In de rust, echt even rust gepakt en afgesproken dat we ons niet meer moesten laten gek maken. Proberen ons eigen spel te spelen. Ook de tegenstander leek wat rustiger uit de kleedkamers te komen en zo werd het gelukkig een heel normale 2e helft. Een prima pass van Carmel op Denise, zorgde dat we weer in het spel kwamen, 1-2, goed afgerond. Nog kansjes voor Michelle en een mooie vrije trap van Rosalie. De 2-2 had er echt in gezeten en misschien ook wel verdiend geweest Quick wisselde er vrolijk op los en kwam ook nog een paar keer goed voor de goal, gelukkig redde Conny een paar keer goed, maar kon ook niet voorkomen dat het 1-3 werd. Op basis van de 2e helft denk ik dat we normaal gesproken van dit team punten kunnen pakken. Helaas vandaag niet gelukt.

Volgende week, een thuiswedstrijd tegen nummer 2, Hercules, we spelen om half 3 in Bunnik en daarvoor speelt Bunnik vrouwen 1 ook thuis, een aanrader om ook hier een te kijken, ze spelen 2e klasse en kunnen de support goed gebruiken, als je van vrouwenvoetbal houdt kun je dus een middagje in Bunnik je hart ophalen. Ook weer 2 meissies van de wedstrijd, deze keer.

Sportieve groet

Hans

thumb 620x349 228513

Meer Nieuws

Beste leden, ouders van leden en andere SV Odijk supporters, Zaterdag aanstaande is alweer de slotdag van het seizoen. Wij zijn dit jaar wat laat met het aanleveren van het programma, omdat het voor ons niet makkelijk was om dit te organiseren. Wij missen momenteel een activiteitencommissie voor het organiseren van activiteiten van de jeugd, waar d... Lees meer...
SV Odijk is komend seizoen op zoek naar een vaste grensrechter voor het eerste elftal. Of zoals dat tegenwoordig zo mooi heet: assistent scheidsrechter. Je speelt een cruciale rol en bent onderdeel van een een leuk en jong selectieteam. We spelen 24 wedstrijden tussen september en eind mei en zijn rond alle feestdagen meestal vrij van wedstrijden.... Lees meer...
14 juni 2019
Met het einde van het seizoen zullen ook onze grasvelden weer in onderhoud gaan. Zie hieronder het renovatieschema voor de komende periode. Kolom 1: onderwerp. Kolom 2: aantal dagen dat het veld/doel eruit ligt. Kolom 3: datum dat het veld/doel eruit gaat. Kolom 4: datum dat het veld/doel weer beschikbaar komt. Als de velden/doelen daadwerkelijk we... Lees meer...
Hoi sportvriend, Wij hebben goed nieuws. Vanaf vandaag is het mogelijk om via onze vereniging een Weekendjeweg.nl cadeaukaart aan te schaffen. 12% Van deze kaart wordt automatisch gedoneerd aan onze club. Dus door deze kaart aan te schaffen, kun je iemand een leuk cadeautje geven en tegelijkertijd jouw club steunen! De kaart is leuk om aan het eind... Lees meer...
Utrechtse Eredivisionist geeft regionale amateurvoetbal een nieuwe boost. Met maar liefst 50 amateurclubs, waaronder SV Odijk, uit de regio Utrecht heeft FC Utrecht donderdagavond een nieuwe overeenko... Lees meer...
Het team JO10-1 heeft dit seizoen wederom afgesloten met het Periodekampioenschap. Ook dat ze, na de winterstop, een klasse hoger waren gaan spelen heeft de mannen niet weerhouden om bovenaan te eindi... Lees meer...
Zondag 19 mei, 3 uur in de middag, was het dan eindelijk zover. De Ajax Vrouwen Clinic verzorgt door (oud) speelsters en trainster van de Ajax Vrouwen op het terrein van Bunnik’73. Een prachtige zon... Lees meer...
Vorig jaar heeft de Grote Club Actie SV Odijk weer een leuk extraatje opgeleverd dat, zoals altijd wordt besteed aan jeugd gerelateerde zaken. In 2018 zijn de meeste loten verkocht door team JO9-2. Ge... Lees meer...
Komend weekend kan het eerste team van SV Odijk deelname afdwingen aan de nacompetitie. De laatste zes wedstrijden werden winnend afgesloten en er is nog eentje nodig! Aanstaande zaterdag kan bij wins... Lees meer...
Op 22 juni organiseert SV Odijk haar 5e editie van het gezelligheidstoernooi. Een super leuk toernooi waar gezelligheid en plezier voorop staat! Het toernooi is voor volwassen en zal gespeelde worden... Lees meer...
Eindelijk, het is zover! De besturen van SV Odijk en Bunnik’73 hebben overeenstemming bereikt om gezamenlijk een 3e vereniging op te richting die geheel in het teken staat van meisjes en vrouwenvoet... Lees meer...
14 april 2019, stond met hoofdletters in mijn agenda genoteerd. We zouden die dag spelen in mijn eigen woonplaats, Cothen tegen mijn ‘oude’ club S.V.F. De punten zouden we zeker niet cadeau hebben... Lees meer...
Zondag 31 maart, vroeg uit de veren want om half 10 vertrokken we naar Hercules vrouwen 1. En ja, gevoelsmatig nog een uurtje vroeger, maar eerlijk is eerlijk, iedereen stond keurig netjes op mij te w... Lees meer...
Zondag 24 maart, mochten wij naar Elinkwijk in Utrecht. Vanwege de treurige gebeurtenis afgelopen week, hielden we voor de wedstrijd een minuut stilte. Vandaag het debuut van Melissa, die weer lekker... Lees meer...
Vandaag AFC Quick op bezoek, hier hadden we nog wat recht te zetten (uit 3-1 verloren) dus dat beloofde een spannende pot te worden. Ook omdat zij 1 plaats onder ons stonden met 2 punten minder. Verli... Lees meer...
Een onstuimig weekend, dat is nog zachtjes uitgedrukt als we kijken naar de weersomstandigheden waaronder er gevoetbald moest worden. Vrouwen 1 trapte ’s ochtends af in Bunnik, waar naast een enorme... Lees meer...
Zondag 17 februari, competitie wedstrijd nummer 13, betekent dat we op de helft van de competitie zijn. Vorige week werd de uitwedstrijd tegen Schalkwijk afgelast en ook uitwedstrijden KVVA en Hercule... Lees meer...
Jorick Straatman, zoon van oud voorzitter SV Odijk Jeroen Straatman, tevens (oud)lid, is sportcoach van het jaar in Utrecht geworden. Daar is SV Odijk best trots op. Zie ook https://sportprijs-utrecht... Lees meer...
Woensdag 6 februari hebben we een wedstrijd gespeeld tegen Sporting ’70 Vr5. Deze wedstrijd stond eigenlijk op het programma voor afgelopen Zondag, maar de vrijdagavond daarvoor kregen we het verzoe... Lees meer...
Lijkt het je een uitdaging om jeugdspelers te trainen? En kan je daarbij je enthousiasme voor het spelletje overbrengen? Als het antwoord op beide vragen 'ja' is, dan is de cursus Juniorentrainer éch... Lees meer...
Voetbal ⚽️ SV Odijk steunt Sjors Sportief! Iedereen (meisjes/jongens) zijn van harte welkom om een keer GRATIS mee te trainen bij een van de gezelligste teams van SV Odijk. Wil jij een keer GRATIS... Lees meer...
Ja, u leest het goed, deze keer een WEEKverslag in plaats van het welkbekende wedstrijdverslag van onze Bunnik Vrouwen 2. Waarom? Om u een kijkje te geven wat er rondom dit vrouwenteam op dit moment a... Lees meer...
Al sinds 1 januari 2014 is de wettelijke leeftijdsgrens voor alcohol verhoogd van 16 naar 18 jaar. Dit houdt in dat in de kantine en/of op het sportcomplex van SV Odijk geen alcohol mag worden verkoch... Lees meer...