Ondanks de wintertijd, voelde het vandaag nog steeds erg vroeg, half 11 stonden we op het veld in Amersfoort, onze 2 geblesseerde speelsters die ons kwamen aanmoedigen (Tessa en Sam) waren nog niet helemaal wakker en stonden bij Hercules, foutje, maar top dat jullie alsnog naar Amersfoort zijn doorgereden en de vader van Sam zo aardig was om te vlaggen.

Ook een groot compliment voor Femke, op haar laatste werkdag als stewardess, had ze door een vertraging, maar krap 2 uurtjes slaap gehad, omdat we vandaag maar met 11 waren, was ze toch zo stoer om mee te spelen en een goede pot op de mat te leggen.

De 11 werden compleet gemaakt door gastspelers Quinty en Rosalie van vrouwen 1, super dames. Lois was vandaag een dagje baby showeren en bij vrouwen 1 zijn er nogal wat geblesseerden, helaas kwam er daar vandaag weer eentje bij, sterkte Linda. Gelukkig is de spirit goed en heb ik vandaag niemand horen klagen over het feit dat er niet gewisseld kon worden, Mayon heeft zelfs na deze wedstrijd nog meegedaan met vrouwen 1, petje af.

Dan de wedstrijd, een geroutineerd team zullen we maar zeggen, uitgekookt en stevig in de duels. In mijn optiek liet de scheidsrechter teveel toe en je zag dat onze jonge ploeg moeite had om hier onder uit te voetballen. Toch bleef het lang 0-0. Totdat een prima actie op rechts van Ella, Manouk in stelling bracht. 0-1! Althans dat dachten we, want de grensrechter had blijkbaar buitenspel gezien, zullen we nooit weten, maar had daar toch mijn twijfels over. Aan de andere kant vloog hij er later wel in. We kregen de bal niet uit het 16 meter gebied na een hoge bal uit een vrije trap.

Na dit moment bracht Quick een nieuwe speelster in, even kijken onze meiden elkaar aan en ook onze meegereisde supporters wisten niet wat ons overkwam. Schreeuwend en tierend rende ze over het veld en ze bleek ook nog heel aardig te kunnen voetballen. Soms leekt het echt of we in het Afas theater naar de Lion King zaten te kijken, bizar en enorm manipulatief. Dit had echt niets meer met voetbal te maken en nadat deze persoon een fraaie voorzet gaf stonden we voor we het wisten op 0-2. Inmiddels waren Quinty en Manouk al een keer tegen de grond gegaan, waarbij de overtreding op Manouk wel met geel of tenminste een waarschuwing bestraft mocht worden. Even later ramde de bewuste mevrouw, Carmel naar de grond en bleek ze ook door haar bekrast te zijn en te bloeden. We waren volledig de weg kwijt, maar gelukkig besloot Mayon om vanaf dat moment persoonlijk dekking te geven en kwam ze voetballend niet meer in het spel voor, verbaal bleef het echt bijzonder irritant.

In de rust, echt even rust gepakt en afgesproken dat we ons niet meer moesten laten gek maken. Proberen ons eigen spel te spelen. Ook de tegenstander leek wat rustiger uit de kleedkamers te komen en zo werd het gelukkig een heel normale 2e helft. Een prima pass van Carmel op Denise, zorgde dat we weer in het spel kwamen, 1-2, goed afgerond. Nog kansjes voor Michelle en een mooie vrije trap van Rosalie. De 2-2 had er echt in gezeten en misschien ook wel verdiend geweest Quick wisselde er vrolijk op los en kwam ook nog een paar keer goed voor de goal, gelukkig redde Conny een paar keer goed, maar kon ook niet voorkomen dat het 1-3 werd. Op basis van de 2e helft denk ik dat we normaal gesproken van dit team punten kunnen pakken. Helaas vandaag niet gelukt.

Volgende week, een thuiswedstrijd tegen nummer 2, Hercules, we spelen om half 3 in Bunnik en daarvoor speelt Bunnik vrouwen 1 ook thuis, een aanrader om ook hier een te kijken, ze spelen 2e klasse en kunnen de support goed gebruiken, als je van vrouwenvoetbal houdt kun je dus een middagje in Bunnik je hart ophalen. Ook weer 2 meissies van de wedstrijd, deze keer.

Sportieve groet

Hans

thumb 620x349 228513

Meer Nieuws

Competitie wedstrijd nummer 7 van dit seizoen, zo langzaam aan wordt duidelijk wie er bovenin meedraaien en winst zou ons steviger in de top 5 plaatsen. Op papier zou dat moeten lukken tegen Zwaluwen, maar onderschatting mag nooit op de loer liggen. Vandaag kon ik zelf geen coach zijn en werd dit met de nodige instructies vol vertrouwen in de hande... Lees meer...
Vanmiddag, 4 november, een echte vrouwen voetbalmiddag. Met maar liefst 2 belangrijke thuiswedstrijden voor Bunnik. Allereerst was daar de wedstrijd voor Bunnik vrouwen 1, net gepromoveerd naar de 2e klasse en op jacht naar de eerste punten. Het zonnetje scheen en ondanks een zwaar ‘OktoberFest’ de avond ervoor, stonden onze toppers op het veld... Lees meer...
03 november 2018
Supergewone Mensen Gezocht is een campagne van Pleegzorg Nederland, met als doel om nieuwe pleegouders te werven. Lees hier waarom. SV Odijk werkt graag mee aan ‘doneer je sporthek’. Meer informatie op: https://www.supergewonemensengezocht.nl Lees meer...
Helaas zitten we niet meer in de beker, dus afgelopen weekend voor de meeste van ons geen voetbal. Ella en Mayon waren echter gevraagd voor Vrouwen 1 van Bunnik en zij mochten mee naar Wormer waar helaas met 2-1 werd verloren, focus vanaf nu dus helemaal op de competitie. Aanstaande Zondag speelt Vr2 in Amersfoort tegen Quick, voor de liefhebbers o... Lees meer...
Beste SV Odijkers, Inmiddels is het voetbalseizoen al weer een aantal weken onderweg…Tijd voor wat gezelligheid! Op zaterdag 3 november organiseren de mannen van SV Odijk 3 een speciale Thuis Dag. D... Lees meer...
Het op de been brengen van een vrouwenteam en vooral houden is voor kleinere verenigingen een grote uitdaging, deze week lees je in ’t Groentje/Bunniks Nieuws over de manier waarop Bunnik en Odijk d... Lees meer...
De 3e competitie wedstrijd, thuis tegen gedeelde nummer 1 Hoogland VR3. Ook dit team had beide vorige wedstrijden gewonnen, met een indrukwekkend doelsaldo (13 voor en 1 tegen) Op doelsaldo dus op ple... Lees meer...
Ook dit jaar doet SV Odijk mee met de Grote Club Actie. Het levert onze vereniging namelijk al jaren een leuk extraatje op. Klik hier voor meer informatie. De boekjes met loten zijn uitgedeeld aan jeu... Lees meer...
Zondag 30 september, een uitwedstrijd op het programma tegen Kampong, onze ‘bijna buren’ in Kampong, we hadden wel met de fiets kunnen gaan zo dichtbij en vooral met dat heerlijk weer. Heel wat an... Lees meer...
Leden van de Rabobank kunnen SV Odijk steunen door op ons te stemmen tijdens de Rabobank Clubkas Campagne, want elke stem is geld waard. De opbrengst uit deze actie willen wij gebruiken voor de invest... Lees meer...
Beste lezers, onder de naam Bunnik Vrouwen 2, spelen wij deze competitie met een grote groep meiden van SV Odijk; Loïs, Carmel, Tessa, Michelle, Nienke, Ella en Sam speelden afgelopen seizoen nog in... Lees meer...
Vrijdag 16 november 2018 geeft Marco Kraats een fantastisch 10 jarig jubileum optreden met fantastische artiesten in Studio A12 in Bunnik. Hij roept SV Odijkers op hierbij aanwezig te zijn omdat het e... Lees meer...
Gisteren was de openingsdag 2018-2019. Vanaf 10.00 uur waren er volop activiteiten voor de jeugd met o.a. een springkussen, stormbaan en in de rust van het eerste latje trap door de jeugd. Vanaf 17.00... Lees meer...
Maandag 17 september gaat het kaartseizoen bij SV Odijk weer beginnen. Met klaverjassen en (bij voldoende deelname) jokeren. Maar liefst 28 competitieavonden + speciale avonden. Als je 15 competitieav... Lees meer...
SV Odijk is op zoek naar jou!!! Kom jij ons helpen? Klik op de volgende link voor een belangrijke boodschap voor jou: https://youtu.be/HbgxKGsNuBo. Bij SV Odijk zijn er de volgende vacatures: Scheidsr... Lees meer...
Bijgaand het vrijwilligersschema voor de periode september tot en met december. De rood gedrukte data zijn thuiswedstrijden van het 1e elftal. Wij vragen iedereen het schema goed door te kijken en te... Lees meer...
Afgelopen seizoen hebben we jullie regelmatig geïnformeerd over onze ambitie om vrouwenvoetbal een structurele plek binnen onze vereniging te geven. Na gesprekken met diverse verenigingen, de KNVB en... Lees meer...
Vanaf 16 augustus is Fysiotherapie CorpusO2 weer elke maandag- en donderdagavond aanwezig van 18.45 uur tot 20:00 voor zowel jeugd als senioren. Lees meer...
Op zaterdag 11 augustus om 12.00 uur hervat de selectie van SV Odijk de trainingen in voorbereiding op het nieuwe seizoen. Een aantal nieuwe gezichten zijn de selectie komen versterken, zowel vanuit d... Lees meer...
Zoals eerder is aangekondigd is het Sporthuis vandaag gestart met de renovatie van het trainingsveld – Veld 2. Wij informeren jullie over de planning omdat het namelijk impact heeft op de trainingen... Lees meer...
Heren 3 heeft zaterdag 20 mei op een volgepakt en zonnig sportpark met 7-0 overtuigend gewonnen van VSC en is daarmee zeker van het kampioenschap. Na afloop bleef het nog lang gezellig met een zwembad... Lees meer...
Een vooraanstaand persoon binnen SV Odijk vroeg mij of ik een stukje wilde schrijven over ons team. Normaal ben ik niet zo snel met reageren via de app, maar voor ik het wist had ik op verzenden gedru... Lees meer...