Het op de been brengen van een vrouwenteam en vooral houden is voor kleinere verenigingen een grote uitdaging, deze week lees je in ’t Groentje/Bunniks Nieuws over de manier waarop Bunnik en Odijk dit aanpakken. Ook vind je er meer informatie over op de website www.svokrommerijnstreek.nl

Onze tegenstander van vandaag (Zondag 14 Oktober) is zo’n voorbeeld, waarbij je bij de aftrap al zag dat er een paar hele jonge meisjes meededen om het team compleet te maken. Omdat het ook nog eens een prachtige ‘zomerse’ dag was, besloten we deze wedstrijd eens anders in te steken. Duidelijk was, dat wij deze keer het spel moesten maken en met gast spelers Bo en Benice en na rust met Leslie en Rianne van Vrouwen 1, wilden we dit echt als een wedstrijd zien om dingen uit te proberen. Zo startte rechtsback Bo, als rechtsbuiten en zakte Michelle een plaatsje terug naar het middenveld.

Met onze keepster Conny werd de afspraak gemaakt om niet uit te trappen, maar altijd voor de opbouw van achteruit te kiezen. Ondanks het eerste kwartiertje waar we toch even moesten wennen aan deze spelopvatting en een gretige tegenstander, kwam er steeds meer voetbal en vooral ‘rust’ in de ploeg. In de 2e helft voerde Leslie dat overigens perfect uit, door bijna als een ‘walking football’ speler de bal op de juiste plek neer te leggen en te combineren.

Na wat uitvallen van Voorwaarts, vond Benice het wel welletjes. Met haar snelheid met de bal aan de voet, sneed ze door de verdediging en schoot de bal in de verre hoek. 0-1.  De ban was gebroken! Bo, die super gemotiveerd was om vandaag een ‘hatrick’ te scoren zorgde voor veel gevaar, op een bepaald moment na een aantal prachtige passeer acties, gaf ze de bal perfect voor, waarbij Denise de 0-2 kon aantekenen. De opbouw van achteruit, ging prima, Femke kreeg ook de smaak te pakken en Michelle stond nog een keer oog in oog met de best goed keepende keepster. Een snelle spits, zorgde wel voor dreiging, maar Lois en Nienke isoleerde dit gevaar, hoewel Conny 1x alles uit de kast moest halen om een tegendoelpunt te voorkomen. Aan het einde van de eerste helft, nog een onhoudbaar schot van Carmel, zodat we met 0-3 de rust in gingen. Er waren weer flink wat supporters, o.a. van vrouwen 1, wat natuurlijk supertof was, bedankt Maaike en Marian voor het vlaggen trouwens. Er was eigenlijk maar 1 aanwijzing van de coach, blijf zo lekker voetballen, maar als je schiet, mik tussen de palen (hij hoeft echt niet hard te zijn 😉).

De tweede helft was een genot om naar te kijken, heel mooie aanvallen, kansen vooral veel doelpunten. Daar was dan eindelijk de 1e van Bo! Zou het haar lukken om 3x te scoren?! Even een tegenvaller, een uitval van Voorwaarts en een tegengoal, de meiden van Voorwaarts, inclusief goed geklede coaches, juichten alsof het kampioenschap zojuist was veiliggesteld, super leuke groep om tegen te spelen, erg sportief. Maar al snel had Bo, nummer 2, 3 en zelfs 4 er in liggen en deed ook Rianne een duit in het zakje. Er waren nog 2 speelsters die zeker ook een doelpunt verdiende, Michelle en Sam. Sam zat er een paar keer prima bij er ontbrak net even een beetje geluk. Na een aantal assists aan Bo, ook zeer belangrijk, was ze nu echt vastberaden en schoot de bal met een streep in de goal 1-9. Dit was een goed moment om af te fluiten en met 3 punten en een prima doelsaldo, nestelen we ons weer stevig op de 4e plaats. 28 Oktober spelen we weer uit, bij Quick, waarna op 4 November Hercules op bezoek komt in Bunnik. Dan weer Meissies vd wedstrijd!

Sportieve groet

Hans

7255dda7 e628 41c4 afda 9d3638c2f4f1

 

Meer Nieuws

Al sinds 1 januari 2014 is de wettelijke leeftijdsgrens voor alcohol verhoogd van 16 naar 18 jaar. Dit houdt in dat in de kantine en/of op het sportcomplex van SV Odijk geen alcohol mag worden verkocht aan jongeren onder 18 jaar. Wie zelf onder 18 jaar is, mag ook geen alcohol bij zich hebben of drinken in de kantine en/of op het sportcomplex van S... Lees meer...
Hierbij de definitieve uitslag en eindstand na de poulewedstrijden. De finaledag wordt gehouden op zondag 24 februari 2019. Lees meer...
Goedendag lezers, hier schrijft uw Razende Reporter Hans van Wees. Afgelopen vrijdagavond werd ik, tijdens de 1e Club van 100 avond, door aanleiding van een prachtig compliment, gevraagd of ik weer eens een stukje wilde schrijven over voetbal in de meest pure vorm. Dit compliment kwam van dhr. Theo van Vliet, vader van onze Rocco, opa van Mike en J... Lees meer...
27 december 2018
Deze week hebben wij het project kunstgras-Odijk in onze ogen pas echt afgerond. Zoals wij bij de opening van het Jumbo kunstgrasveld beloofden zouden Sporthuis Bunnik en Reinaerde Groendiensten de vereniging twee bomen aanbieden bij de entree van de kantine. Daar zijn naast de trap twee prachtige plekken die – eigenlijk al veel te lang – saai... Lees meer...
Na een zeer spannende strijd is het de jongens van SV Odijk JO10-1 gelukt om de bekerwedstrijd tegen DEV Doorn in het voordeel van de thuisploeg te beslechten. Odijk begon aarzelend tegen deze, techni... Lees meer...
Kom klaverjassen of jokeren op vrijdag 28 december! Er zijn weer vele (oliebollen)prijzen te winnen en er is natuurlijk ook een loterij. Wij zijn er vanaf 19.30 uur. Prijs €3,50 (incl. koffie/thee).... Lees meer...
Een drukke week voor ons team, afgelopen Donderdag een oefenwedstrijd tegen ’t Goy, gevolgd door een fotoshoot op Zaterdag (promotie vrouwenvoetbal in de Krommerijnstreek) en Zondagochtend een door... Lees meer...
Afgelopen week kon er al gevierd worden dat het team JO19.1 kampioen is geworden in de Najaarscompetitie, deze week is het weer feest met nog twee huldigingen! Het team JO10.1 is overtuigend kampioen... Lees meer...
“Motto van vrouwen 2: Schiet ze tussen de palen!” Na het ‘debacle’ van vorige week bij Domstad, waar we overigens officieel protest hebben aangetekend bij de KNVB, nu weer een lekker thuisweds... Lees meer...
Verslag Domstad Majella VR1 – Bunnik VR2 Vandaag stond een zeer belangrijke wedstrijd op het programma, beide ploegen hebben 18 punten, waarbij tegenstander Domstad 7 wedstrijden nodig had en wij 8.... Lees meer...
Bij FC Odijk voetbalt JO10-1 na vandaag in een compleet nieuw tenue, uitgereikt door een nieuwe sponsor, IPLogic.nl - IT CONSULTANCY. Een bijzondere gebeurtenis voor dit team van 8 jongens. En ook dik... Lees meer...
Deelnemers aan de wekelijkse kaartavond bij SV Odijk zijn twee dagen uit gegaan. Met een touringcar naar een hotel in Almen bij Zutphen. Het werd een grote verrassingstocht zowel in het hotel als onde... Lees meer...
Wedstrijdverslag SVO Krommerijn Stars – ’t Goy MO17/19/VR1 mix Woensdagavond 21 november stond een bijzondere oefenwedstrijd gepland in Odijk. Onze eigen Odijk meiden, momenteel ondergebracht bij... Lees meer...
We zijn bezig aan een goede reeks met ons team, in de wetenschap dat vandaag de nummer 1 en nummer 2 (500 meter verderop) tegen elkaar speelden, wellicht nog een plekje omhoog. Aangekomen bij Sporting... Lees meer...
Lustrumkaartavond - Maandag 19 november om 20.00 uur (inschrijving vanaf 19.30 uur) Kom je ook gezellig klaverjassen of jokeren bij de Lustrumkaartavond in de kantine van SV Odijk? Er zijn vele prijze... Lees meer...
Competitie wedstrijd nummer 7 van dit seizoen, zo langzaam aan wordt duidelijk wie er bovenin meedraaien en winst zou ons steviger in de top 5 plaatsen. Op papier zou dat moeten lukken tegen Zwaluwen,... Lees meer...
Vanmiddag, 4 november, een echte vrouwen voetbalmiddag. Met maar liefst 2 belangrijke thuiswedstrijden voor Bunnik. Allereerst was daar de wedstrijd voor Bunnik vrouwen 1, net gepromoveerd naar de 2e... Lees meer...
Supergewone Mensen Gezocht is een campagne van Pleegzorg Nederland, met als doel om nieuwe pleegouders te werven. Lees hier waarom. SV Odijk werkt graag mee aan ‘doneer je sporthek’. Meer informat... Lees meer...
Ondanks de wintertijd, voelde het vandaag nog steeds erg vroeg, half 11 stonden we op het veld in Amersfoort, onze 2 geblesseerde speelsters die ons kwamen aanmoedigen (Tessa en Sam) waren nog niet he... Lees meer...
Helaas zitten we niet meer in de beker, dus afgelopen weekend voor de meeste van ons geen voetbal. Ella en Mayon waren echter gevraagd voor Vrouwen 1 van Bunnik en zij mochten mee naar Wormer waar hel... Lees meer...
De 3e competitie wedstrijd, thuis tegen gedeelde nummer 1 Hoogland VR3. Ook dit team had beide vorige wedstrijden gewonnen, met een indrukwekkend doelsaldo (13 voor en 1 tegen) Op doelsaldo dus op ple... Lees meer...
Ook dit jaar doet SV Odijk mee met de Grote Club Actie. Het levert onze vereniging namelijk al jaren een leuk extraatje op. Klik hier voor meer informatie. De boekjes met loten zijn uitgedeeld aan jeu... Lees meer...
Zondag 30 september, een uitwedstrijd op het programma tegen Kampong, onze ‘bijna buren’ in Kampong, we hadden wel met de fiets kunnen gaan zo dichtbij en vooral met dat heerlijk weer. Heel wat an... Lees meer...
Leden van de Rabobank kunnen SV Odijk steunen door op ons te stemmen tijdens de Rabobank Clubkas Campagne, want elke stem is geld waard. De opbrengst uit deze actie willen wij gebruiken voor de invest... Lees meer...