Het op de been brengen van een vrouwenteam en vooral houden is voor kleinere verenigingen een grote uitdaging, deze week lees je in ’t Groentje/Bunniks Nieuws over de manier waarop Bunnik en Odijk dit aanpakken. Ook vind je er meer informatie over op de website www.svokrommerijnstreek.nl

Onze tegenstander van vandaag (Zondag 14 Oktober) is zo’n voorbeeld, waarbij je bij de aftrap al zag dat er een paar hele jonge meisjes meededen om het team compleet te maken. Omdat het ook nog eens een prachtige ‘zomerse’ dag was, besloten we deze wedstrijd eens anders in te steken. Duidelijk was, dat wij deze keer het spel moesten maken en met gast spelers Bo en Benice en na rust met Leslie en Rianne van Vrouwen 1, wilden we dit echt als een wedstrijd zien om dingen uit te proberen. Zo startte rechtsback Bo, als rechtsbuiten en zakte Michelle een plaatsje terug naar het middenveld.

Met onze keepster Conny werd de afspraak gemaakt om niet uit te trappen, maar altijd voor de opbouw van achteruit te kiezen. Ondanks het eerste kwartiertje waar we toch even moesten wennen aan deze spelopvatting en een gretige tegenstander, kwam er steeds meer voetbal en vooral ‘rust’ in de ploeg. In de 2e helft voerde Leslie dat overigens perfect uit, door bijna als een ‘walking football’ speler de bal op de juiste plek neer te leggen en te combineren.

Na wat uitvallen van Voorwaarts, vond Benice het wel welletjes. Met haar snelheid met de bal aan de voet, sneed ze door de verdediging en schoot de bal in de verre hoek. 0-1.  De ban was gebroken! Bo, die super gemotiveerd was om vandaag een ‘hatrick’ te scoren zorgde voor veel gevaar, op een bepaald moment na een aantal prachtige passeer acties, gaf ze de bal perfect voor, waarbij Denise de 0-2 kon aantekenen. De opbouw van achteruit, ging prima, Femke kreeg ook de smaak te pakken en Michelle stond nog een keer oog in oog met de best goed keepende keepster. Een snelle spits, zorgde wel voor dreiging, maar Lois en Nienke isoleerde dit gevaar, hoewel Conny 1x alles uit de kast moest halen om een tegendoelpunt te voorkomen. Aan het einde van de eerste helft, nog een onhoudbaar schot van Carmel, zodat we met 0-3 de rust in gingen. Er waren weer flink wat supporters, o.a. van vrouwen 1, wat natuurlijk supertof was, bedankt Maaike en Marian voor het vlaggen trouwens. Er was eigenlijk maar 1 aanwijzing van de coach, blijf zo lekker voetballen, maar als je schiet, mik tussen de palen (hij hoeft echt niet hard te zijn 😉).

De tweede helft was een genot om naar te kijken, heel mooie aanvallen, kansen vooral veel doelpunten. Daar was dan eindelijk de 1e van Bo! Zou het haar lukken om 3x te scoren?! Even een tegenvaller, een uitval van Voorwaarts en een tegengoal, de meiden van Voorwaarts, inclusief goed geklede coaches, juichten alsof het kampioenschap zojuist was veiliggesteld, super leuke groep om tegen te spelen, erg sportief. Maar al snel had Bo, nummer 2, 3 en zelfs 4 er in liggen en deed ook Rianne een duit in het zakje. Er waren nog 2 speelsters die zeker ook een doelpunt verdiende, Michelle en Sam. Sam zat er een paar keer prima bij er ontbrak net even een beetje geluk. Na een aantal assists aan Bo, ook zeer belangrijk, was ze nu echt vastberaden en schoot de bal met een streep in de goal 1-9. Dit was een goed moment om af te fluiten en met 3 punten en een prima doelsaldo, nestelen we ons weer stevig op de 4e plaats. 28 Oktober spelen we weer uit, bij Quick, waarna op 4 November Hercules op bezoek komt in Bunnik. Dan weer Meissies vd wedstrijd!

Sportieve groet

Hans

7255dda7 e628 41c4 afda 9d3638c2f4f1

 

Meer Nieuws

Competitie wedstrijd nummer 7 van dit seizoen, zo langzaam aan wordt duidelijk wie er bovenin meedraaien en winst zou ons steviger in de top 5 plaatsen. Op papier zou dat moeten lukken tegen Zwaluwen, maar onderschatting mag nooit op de loer liggen. Vandaag kon ik zelf geen coach zijn en werd dit met de nodige instructies vol vertrouwen in de hande... Lees meer...
Vanmiddag, 4 november, een echte vrouwen voetbalmiddag. Met maar liefst 2 belangrijke thuiswedstrijden voor Bunnik. Allereerst was daar de wedstrijd voor Bunnik vrouwen 1, net gepromoveerd naar de 2e klasse en op jacht naar de eerste punten. Het zonnetje scheen en ondanks een zwaar ‘OktoberFest’ de avond ervoor, stonden onze toppers op het veld... Lees meer...
03 november 2018
Supergewone Mensen Gezocht is een campagne van Pleegzorg Nederland, met als doel om nieuwe pleegouders te werven. Lees hier waarom. SV Odijk werkt graag mee aan ‘doneer je sporthek’. Meer informatie op: https://www.supergewonemensengezocht.nl Lees meer...
Ondanks de wintertijd, voelde het vandaag nog steeds erg vroeg, half 11 stonden we op het veld in Amersfoort, onze 2 geblesseerde speelsters die ons kwamen aanmoedigen (Tessa en Sam) waren nog niet helemaal wakker en stonden bij Hercules, foutje, maar top dat jullie alsnog naar Amersfoort zijn doorgereden en de vader van Sam zo aardig was om te vla... Lees meer...
Helaas zitten we niet meer in de beker, dus afgelopen weekend voor de meeste van ons geen voetbal. Ella en Mayon waren echter gevraagd voor Vrouwen 1 van Bunnik en zij mochten mee naar Wormer waar hel... Lees meer...
Beste SV Odijkers, Inmiddels is het voetbalseizoen al weer een aantal weken onderweg…Tijd voor wat gezelligheid! Op zaterdag 3 november organiseren de mannen van SV Odijk 3 een speciale Thuis Dag. D... Lees meer...
De 3e competitie wedstrijd, thuis tegen gedeelde nummer 1 Hoogland VR3. Ook dit team had beide vorige wedstrijden gewonnen, met een indrukwekkend doelsaldo (13 voor en 1 tegen) Op doelsaldo dus op ple... Lees meer...
Ook dit jaar doet SV Odijk mee met de Grote Club Actie. Het levert onze vereniging namelijk al jaren een leuk extraatje op. Klik hier voor meer informatie. De boekjes met loten zijn uitgedeeld aan jeu... Lees meer...
Zondag 30 september, een uitwedstrijd op het programma tegen Kampong, onze ‘bijna buren’ in Kampong, we hadden wel met de fiets kunnen gaan zo dichtbij en vooral met dat heerlijk weer. Heel wat an... Lees meer...
Leden van de Rabobank kunnen SV Odijk steunen door op ons te stemmen tijdens de Rabobank Clubkas Campagne, want elke stem is geld waard. De opbrengst uit deze actie willen wij gebruiken voor de invest... Lees meer...
Beste lezers, onder de naam Bunnik Vrouwen 2, spelen wij deze competitie met een grote groep meiden van SV Odijk; Loïs, Carmel, Tessa, Michelle, Nienke, Ella en Sam speelden afgelopen seizoen nog in... Lees meer...
Vrijdag 16 november 2018 geeft Marco Kraats een fantastisch 10 jarig jubileum optreden met fantastische artiesten in Studio A12 in Bunnik. Hij roept SV Odijkers op hierbij aanwezig te zijn omdat het e... Lees meer...
Gisteren was de openingsdag 2018-2019. Vanaf 10.00 uur waren er volop activiteiten voor de jeugd met o.a. een springkussen, stormbaan en in de rust van het eerste latje trap door de jeugd. Vanaf 17.00... Lees meer...
Maandag 17 september gaat het kaartseizoen bij SV Odijk weer beginnen. Met klaverjassen en (bij voldoende deelname) jokeren. Maar liefst 28 competitieavonden + speciale avonden. Als je 15 competitieav... Lees meer...
SV Odijk is op zoek naar jou!!! Kom jij ons helpen? Klik op de volgende link voor een belangrijke boodschap voor jou: https://youtu.be/HbgxKGsNuBo. Bij SV Odijk zijn er de volgende vacatures: Scheidsr... Lees meer...
Bijgaand het vrijwilligersschema voor de periode september tot en met december. De rood gedrukte data zijn thuiswedstrijden van het 1e elftal. Wij vragen iedereen het schema goed door te kijken en te... Lees meer...
Afgelopen seizoen hebben we jullie regelmatig geïnformeerd over onze ambitie om vrouwenvoetbal een structurele plek binnen onze vereniging te geven. Na gesprekken met diverse verenigingen, de KNVB en... Lees meer...
Vanaf 16 augustus is Fysiotherapie CorpusO2 weer elke maandag- en donderdagavond aanwezig van 18.45 uur tot 20:00 voor zowel jeugd als senioren. Lees meer...
Op zaterdag 11 augustus om 12.00 uur hervat de selectie van SV Odijk de trainingen in voorbereiding op het nieuwe seizoen. Een aantal nieuwe gezichten zijn de selectie komen versterken, zowel vanuit d... Lees meer...
Zoals eerder is aangekondigd is het Sporthuis vandaag gestart met de renovatie van het trainingsveld – Veld 2. Wij informeren jullie over de planning omdat het namelijk impact heeft op de trainingen... Lees meer...
Heren 3 heeft zaterdag 20 mei op een volgepakt en zonnig sportpark met 7-0 overtuigend gewonnen van VSC en is daarmee zeker van het kampioenschap. Na afloop bleef het nog lang gezellig met een zwembad... Lees meer...
Een vooraanstaand persoon binnen SV Odijk vroeg mij of ik een stukje wilde schrijven over ons team. Normaal ben ik niet zo snel met reageren via de app, maar voor ik het wist had ik op verzenden gedru... Lees meer...