Beste lezers, onder de naam Bunnik Vrouwen 2, spelen wij deze competitie met een grote groep meiden van SV Odijk; Loïs, Carmel, Tessa, Michelle, Nienke, Ella en Sam speelden afgelopen seizoen nog in de jeugd bij MO19 in Odijk en stonden voor de keuze, stoppen met voetbal, naar een andere vereniging verder weg bij Odijk, of een damesteam vormen bij Bunnik. Door voor de laatste optie te kiezen, konden er makkelijker oud Odijk speelsters worden ingepast en haakten ook Bo Verkerk en Conny Snijders aan. Bo nam nog een vriendin mee, Femke en omdat ik leider van het team werd, was het logisch voor mijn dochter Manouk, SVF te verruilen voor dit team.

Inmiddels krijgen wat oud speelsters van Odijk toch ook weer kriebels en zijn ze van harte welkom om (proef) mee te trainen. Voor Sem en Quinty, was het helaas niet mogelijk om al bij de dames te voetballen, zij voetballen dit seizoen bij FC Driebergen, waar wij, net als met Bunnik, mee in gesprek gaan over een overkoepelende vrouwenvoetbalvereniging.

Doordat we nu onder de vlag van Bunnik ’73 spelen, kunnen we gebruik maken van het grote aantal dames dat zij hebben voor hun eerste team. Een win/win situatie, omdat sommige speelsters door promotie naar de 2e klasse van Bunnik vrouwen 1 minder aan spelen toe zouden komen (mag maar
maximaal 3 gewisseld worden). Ook hebben we de eerste spelers wissels tussen 1 en 2 al laten plaatsvinden, Bo Verkerk maakte dusdanig indruk op de trainingen, dat zij nu in het eerste speelt, de omgekeerde weg bewandelden Mayon en Denise.

Afgelopen Zondag, de eerste competitie wedstrijd op het programma, thuis tegen Schalkwijk. Gehuld in nieuwe trainingspakken, gesponsord door ‘Jacketz’ een nieuw te openen restaurant in Utrecht. Onze speciale ‘Krommerijnstreektenues’ hadden we in 2 eerdere bekerduels al ingewijd.

Met speciale dank aan Merel, Lilian en ‘Alie’ van Dames 1, konden we onze eerste wedstrijd voor het ‘eggie’ omzetten in een overtuigende 1-0 tegen een stug en stevig spelend Schalkwijk. Wie er precies scoorde is nog niet helemaal duidelijk, laten we het houden op een snoeiharde corner van ‘Alie’ die door goed druk zetten van aanvoerder Carmel via een eigen speelster het laatste zetje kreeg.

Volgende wedstrijd, Zondag 30 september Kampong uit om 12.30 in Utrecht, gevolgd door een thuiswedstrijd op 7 oktober in Bunnik. Voor ons hele programma kijk op de site van Bunnik ’73: https://www.bunnik73.nl/bunnik-73-vr2-ve-zondag-speeldag-vrouw-2/

Supporters zijn meer dan welkom!

Meer informatie over de SVO Krommerijnstreek of aanmelden voor Vrouwen/Meisjes voetbal?

Hans de Ligt
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
06-53796509

d84af8ea f45f 4437 b681 ab2e631725d1

Meer Nieuws

Competitie wedstrijd nummer 7 van dit seizoen, zo langzaam aan wordt duidelijk wie er bovenin meedraaien en winst zou ons steviger in de top 5 plaatsen. Op papier zou dat moeten lukken tegen Zwaluwen, maar onderschatting mag nooit op de loer liggen. Vandaag kon ik zelf geen coach zijn en werd dit met de nodige instructies vol vertrouwen in de hande... Lees meer...
Vanmiddag, 4 november, een echte vrouwen voetbalmiddag. Met maar liefst 2 belangrijke thuiswedstrijden voor Bunnik. Allereerst was daar de wedstrijd voor Bunnik vrouwen 1, net gepromoveerd naar de 2e klasse en op jacht naar de eerste punten. Het zonnetje scheen en ondanks een zwaar ‘OktoberFest’ de avond ervoor, stonden onze toppers op het veld... Lees meer...
03 november 2018
Supergewone Mensen Gezocht is een campagne van Pleegzorg Nederland, met als doel om nieuwe pleegouders te werven. Lees hier waarom. SV Odijk werkt graag mee aan ‘doneer je sporthek’. Meer informatie op: https://www.supergewonemensengezocht.nl Lees meer...
Ondanks de wintertijd, voelde het vandaag nog steeds erg vroeg, half 11 stonden we op het veld in Amersfoort, onze 2 geblesseerde speelsters die ons kwamen aanmoedigen (Tessa en Sam) waren nog niet helemaal wakker en stonden bij Hercules, foutje, maar top dat jullie alsnog naar Amersfoort zijn doorgereden en de vader van Sam zo aardig was om te vla... Lees meer...
Helaas zitten we niet meer in de beker, dus afgelopen weekend voor de meeste van ons geen voetbal. Ella en Mayon waren echter gevraagd voor Vrouwen 1 van Bunnik en zij mochten mee naar Wormer waar hel... Lees meer...
Beste SV Odijkers, Inmiddels is het voetbalseizoen al weer een aantal weken onderweg…Tijd voor wat gezelligheid! Op zaterdag 3 november organiseren de mannen van SV Odijk 3 een speciale Thuis Dag. D... Lees meer...
Het op de been brengen van een vrouwenteam en vooral houden is voor kleinere verenigingen een grote uitdaging, deze week lees je in ’t Groentje/Bunniks Nieuws over de manier waarop Bunnik en Odijk d... Lees meer...
De 3e competitie wedstrijd, thuis tegen gedeelde nummer 1 Hoogland VR3. Ook dit team had beide vorige wedstrijden gewonnen, met een indrukwekkend doelsaldo (13 voor en 1 tegen) Op doelsaldo dus op ple... Lees meer...
Ook dit jaar doet SV Odijk mee met de Grote Club Actie. Het levert onze vereniging namelijk al jaren een leuk extraatje op. Klik hier voor meer informatie. De boekjes met loten zijn uitgedeeld aan jeu... Lees meer...
Zondag 30 september, een uitwedstrijd op het programma tegen Kampong, onze ‘bijna buren’ in Kampong, we hadden wel met de fiets kunnen gaan zo dichtbij en vooral met dat heerlijk weer. Heel wat an... Lees meer...
Leden van de Rabobank kunnen SV Odijk steunen door op ons te stemmen tijdens de Rabobank Clubkas Campagne, want elke stem is geld waard. De opbrengst uit deze actie willen wij gebruiken voor de invest... Lees meer...
Vrijdag 16 november 2018 geeft Marco Kraats een fantastisch 10 jarig jubileum optreden met fantastische artiesten in Studio A12 in Bunnik. Hij roept SV Odijkers op hierbij aanwezig te zijn omdat het e... Lees meer...
Gisteren was de openingsdag 2018-2019. Vanaf 10.00 uur waren er volop activiteiten voor de jeugd met o.a. een springkussen, stormbaan en in de rust van het eerste latje trap door de jeugd. Vanaf 17.00... Lees meer...
Maandag 17 september gaat het kaartseizoen bij SV Odijk weer beginnen. Met klaverjassen en (bij voldoende deelname) jokeren. Maar liefst 28 competitieavonden + speciale avonden. Als je 15 competitieav... Lees meer...
SV Odijk is op zoek naar jou!!! Kom jij ons helpen? Klik op de volgende link voor een belangrijke boodschap voor jou: https://youtu.be/HbgxKGsNuBo. Bij SV Odijk zijn er de volgende vacatures: Scheidsr... Lees meer...
Bijgaand het vrijwilligersschema voor de periode september tot en met december. De rood gedrukte data zijn thuiswedstrijden van het 1e elftal. Wij vragen iedereen het schema goed door te kijken en te... Lees meer...
Afgelopen seizoen hebben we jullie regelmatig geïnformeerd over onze ambitie om vrouwenvoetbal een structurele plek binnen onze vereniging te geven. Na gesprekken met diverse verenigingen, de KNVB en... Lees meer...
Vanaf 16 augustus is Fysiotherapie CorpusO2 weer elke maandag- en donderdagavond aanwezig van 18.45 uur tot 20:00 voor zowel jeugd als senioren. Lees meer...
Op zaterdag 11 augustus om 12.00 uur hervat de selectie van SV Odijk de trainingen in voorbereiding op het nieuwe seizoen. Een aantal nieuwe gezichten zijn de selectie komen versterken, zowel vanuit d... Lees meer...
Zoals eerder is aangekondigd is het Sporthuis vandaag gestart met de renovatie van het trainingsveld – Veld 2. Wij informeren jullie over de planning omdat het namelijk impact heeft op de trainingen... Lees meer...
Heren 3 heeft zaterdag 20 mei op een volgepakt en zonnig sportpark met 7-0 overtuigend gewonnen van VSC en is daarmee zeker van het kampioenschap. Na afloop bleef het nog lang gezellig met een zwembad... Lees meer...
Een vooraanstaand persoon binnen SV Odijk vroeg mij of ik een stukje wilde schrijven over ons team. Normaal ben ik niet zo snel met reageren via de app, maar voor ik het wist had ik op verzenden gedru... Lees meer...