et zijn uitzonderlijke tijden. Het coronavirus heeft Nederland in zijn greep. Het bestuur van SV Odijk is gisteren ‘digitaal’ bij elkaar geweest n.a.v. de persconferentie van afgelopen dinsdag. We hebben stil gestaan bij de verlenging van de maatregelen en wat dat betekent voor SV Odijk en haar leden. De gezondheid van onze leden en hun dierbaren heeft voor het bestuur de hoogste prioriteit.

Maatregelen regering
Ook vanuit onze kant spreken we onze waardering uit voor alle zorgprofessionals die dag in, dag uit bezig zijn ernstig zieke mensen te behandelen. Deze zorgprofessionals zijn waarschijnlijk ook verenigingsleden of ouders van verenigingsleden. Met zijn allen proberen wij er het beste van te maken. Daarom volgen wij de Rijksoverheid en de RIVM richtlijnen op en houden wij onze vereniging en het sportpark gesloten tot en met 28 april. Dinsdag 21 april zal er weer een persconferentie plaatsvinden waarin duidelijk wordt welke maatregelen er dan getroffen worden. Woensdag 22 april komt het bestuur van SV Odijk weer bij elkaar.

Besluit van KNVB: geen competitie meer
Dit seizoen zit er sportief gezien op. Het coronanieuws vanuit de KNVB kun je hier volgen. Wij gaan ons richten op de volgende punten: voorbereiden op mogelijk toch weer trainen in mei en ons verenigingsgevoel versterken in juni. We willen ons gaan richten op het nieuwe seizoen, waarin we alle leden en sponsoren aan ons willen blijven verbinden. Wat kunnen we na corona nog doen? Verschillende ideeën zijn langsgekomen zoals: (na)zomer toernooi of competitie, zomerse competitie gemeente Bunnik, etc. Maar wij zijn benieuwd naar jullie ideeën! Wie heeft er goede ideeën en wil ze met ons realiseren om samen door deze crisis heen te komen? Mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of neem contact op met een van de bestuursleden.

Teamleiders en begeleiders: houd de teamspirit erin!
Juist in deze tijden kun je als team nieuwe kansen ontdekken. Hoe leuk is het om samen met je team een online FIFA-competitie op te starten. De resultaten en standen bij te houden, met als trofee een mooie beker voor de winnaar. Maar ook elkaar FaceTime als team of als leider/trainer individueel met een speler, om te vragen hoe het gaat of voor zo maar een praatje. Hoe leuk zou het zijn als er per team een filmpje wordt opgeleverd vergelijkbaar met #stayathomechallenge. In onze digitale wereld zijn de mogelijkheden eindeloos. Kortom, wees creatief en houd met elkaar de teamspirit hoog in deze tijd. Wij zien de leuke initiatieven graag binnenkomen op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Slotdag 13 juni
Wij zijn voornemens om de Slotdag te laten plaatsvinden mits de maatregelen van het RIVM dit toelaat. Wij zijn er namelijk van overtuigd dat deze activiteit bijdraagt aan het afsluiten van een periode waarin alleen wij samen het coronavirus in Nederland onder controle krijgen en we elkaar daarom graag weer willen zien bij SV Odijk. Zoals gezegd is dit dus afhankelijk van de komende tijd en wat het RIVM adviseert. Kortom, hierover later meer.

Overig nieuws
Sporthuis Bunnik maakt van de gelegenheid gebruik om de velden goed te onderhouden. Ook worden de doelen van het kunstgrasveld gerepareerd en zijn de gaten in het hek gemaakt. We proberen een deel van het werk dat anders deze zomer gedaan zou worden, naar voren te halen. We hebben alle koelingen onder de bar vervangen door nieuwe, energiezuinige koelingen. De zonnepanelen doen inmiddels hun werk. Dit zijn welkome meevallers voor de club (#nulopdemeter!).

Tot slot
Probeer gezond te blijven en neem je tijd om voor je naaste te zorgen! Heb je vragen of zorgen die ook de club aangaan? Blijf er niet mee zitten, maar zoek contact met een van de bestuursleden.

Meer Nieuws

Afgelopen woensdagavond speelde Odijk 2 de wedstrijd tegen DVSU voor de bekercompetitie. Op een koud veld werd om elke meter gestreden. Odijk begon goed, met een aantal mooi uitgespeelde kansen. Het vizier stond helaas niet helemaal op scherp, waardoor alle kansen helaas werden gemist. Halverwege de eerste helft moest Odijk het initiatief laten aan... Lees meer...
Nadat Co Peek zijn vertrek aankondigde bij SV Odijk is het bestuur op zoek gegaan naar een nieuwe hoofdtrainer. En met succes! Rocco van Vliet en Marius Rutting zijn aangesteld om aan de slag te gaan met een ‘jong’ eerste elftal van SV Odijk. Rocco, 37 jaar en vanaf zijn 11e woonachtig in Odijk is vanaf dat moment ook begonnen met voetbal bij S... Lees meer...
24 januari 2020
December Zaalvoetbaltoernooi Op zaterdag 28 december was de gymzaal van Sporthal De Lindenhof voor de jeugd van Sv Odijk. Van ’s ochtends 09.00 uur tot ’s middags 16.00 uur hebben de jeugdleden gezaalvoetbald. Bij de JO8 tot en met de JO19 zat de sfeer er goed in. De kinderen werden verdeeld over de teams, zodat er een zo gelijkwaardig mogelijk... Lees meer...
Hoofdtrainer Co Peek van Voetbalvereniging SV Odijk heeft afgelopen week zijn vertrek aangekondigd bij de selectie, staf en het bestuur van SV Odijk. De reden ‘Co Peek vindt dat na 3 jaar het tijd wordt voor een andere trainer met nieuwe inzichten’. Co Peek is in seizoen 2017/2018 als hoofdtrainer door SV Odijk aangesteld voor het 1e herenteam... Lees meer...
Het is zaterdagochtend, je bent onderweg met je kind naar SV Odijk. Je geniet van de geur van het gras en de kleedkamer en begint automatisch te pielen met de reserveballen. Langs de lijn is het gezel... Lees meer...
Zaterdag 14 december! Derby dag bij SV Odijk. Odijk - Bunnik op het programma met als start om 12.00 uur het 2e tegen Bunnik 4 (of naja 4e???). Het 2e wint met 2-1 en zet Odijk daarmee op 1-0 voor. Om... Lees meer...
De eerste maanden van het jeugdbestuur zitten erop. We hebben intensieve maanden achter de rug en merken dat er veel werk in de vereniging zit. Velen van ons hebben ook nog andere petten op (leider en... Lees meer...
Bij de bambino’s is zoals elk jaar de start van het seizoen met een kleine groep spelers vanwege het doorschuiven van de meeste kinderen naar de O8. Inmiddels is er weer een leuke groep spelers die... Lees meer...
SV Odijk is trots op Winfried van Kouwen (organisatie) en alle lopers van SV Odijk omdat zij een super mooi bedrag voor de club hebben opgehaald. Super bedankt allemaal ook de mensen die hebben gedone... Lees meer...
Zaterdag 30 november was het dan zover, de nieuwe tenues voor onze JO19-1 werden uitgereikt voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen PVCV. Deze wedstrijd werd glansrijk gewonnen met 5-0, nadat de heren... Lees meer...
Aan het begin van dit voetbalseizoen valt er bij JO9-2 een ski taart te winnen door de eerste speler die aan het begin van de training kan laten zien dat hij minimaal tien keer kan hooghouden. Dit ble... Lees meer...
Op donderdagmiddag 24 oktober heeft kinderopvangorganisatie Kind & Co officieel het kunstgrasveld van voetbalvereniging SV Odijk in gebruik genomen voor de nieuwe buitenschoolse opvang BuitenSpel... Lees meer...
Ondanks dat het vandaag een beker wedstrijd was, was het devies duidelijk: winnen! Om op deze manier het eerste deel van het seizoen goed af te sluiten. Odijk 2 wist dat hen een pittig en fysiek duel... Lees meer...
Het is druk bij SV Odijk, sociale media, krantenartikelen en nu zelfs op televisie met een fantastische geldprijs voor onze mooie vereniging. In al dat positieve communicatie geweld, willen we toch he... Lees meer...
Een geselecteerd team heeft namens SV Odijk in het televisieprogramma Echt Waar?!, dat zaterdag 28 september werd uitgezonden op SBS6, 25.000 euro in de wacht gesleept. De opnames van het programma wa... Lees meer...
Met dank aan de O&A klaverjas-club van maandagavond heeft SV Odijk een bijdrage ad. 4.000 euro, van de kaarters ontvangen. Deze bijdrage is geïnvesteerd in nieuwe ballen voor de Jeugdteams van SV... Lees meer...
Donderdag 22 augustus is met een ferme handdruk de samenwerking tussen SV Odijk en de Gert Kruys academy bezegeld. Gert is geen onbekende in de voetbalwereld. Naast dat hij zelf prof speler was, geeft... Lees meer...
Na een gesprek van zes ouders met voorzitter Vincent de Wit op 11 juli hebben wij besloten om een nieuw jeugdbestuur te formeren. Gisteren, 18 juli, hebben we voor het eerst vergaderd. Wij zijn een gr... Lees meer...
OPROEP! Mieke Hilhorst (oud speelster van SV Odijk MB1) en Hans de Ligt (voorzitter SVO Krommerijnstreek) zoeken speelsters die ooit bij SV Odijk hebben gespeeld en zin hebben in een ouderwetse voetba... Lees meer...
Beste leden, vrijwilligers, sponsors en andere lezers. Het seizoen 2018-2019 zit er weer op, en de slotdag is geweest. Aanstaande zaterdag is er nog een laatste feestje voor de sponsoren en club van 1... Lees meer...