Op woensdag 26 april zijn er 11 jonge KNVB scheidsrechters geslaagd!

Gefeliciteerd Jimmy, Roel, Stijn, Robert, Daan Vernooy, CJ, Mikal, Christiaan, Job, Bart en Tom. Mede dankzij deze mannen kunnen we ook volgend seizoen weer wedstrijden spelen onder begeleiding van SV Odijk scheidsrechters. Super mannen! Ook dank aan de trainer van de KNVB Ad van de Korput en de vrijwilligers Kees, Dani en Ralph van SV Odijk die de jongens op het veld hebben begeleid. Ook dank aan ARAG die het tenue beschikbaar heeft gesteld voor de jongens die met een diploma de opleiding positief hebben afgerond.

#ARAG #KNVB #FAIRPLAY #KNVB.NL/ACADEMIE

foto02

foto01

Meer Nieuws

Beste voetbalvriend, 2017 is weer een gezellig en sportief jaar geweest. Na een voetbalweekend ben ik altijd trots om te zien hoe SV Odijk binnen dit dorp leeft en wordt gesteund door zoveel leden en vrijwilligers. SV Odijk is van iedereen, voor iedereen en wij doen het met zijn allen! Om onze waardering te laten blijken en 2017 goed en feestelijk... Lees meer...
Op zaterdag 30 december vindt het jaarlijkse zaalvoetbaltoernooi van SV Odijk plaats in Sporthal De Lindenhof in Odijk. Alle jeugdvoetballers en familieleden van de vereniging zijn van harte welkom. Het zaalvoetbaltoernooi is een jaarlijks evenement tussen kerst en oud en nieuw. Het biedt de jeugd van Odijk de kans om tussen binnenspelen, familie b... Lees meer...
Maandag 18 december is er klaverjassen en bij voldoende deelname ook jokeren. De winnaar van elke tafel krijgt een prijs. Je kunt met 4 personen inschrijven maar ook alleen, dan word je ingedeeld. Er is ook een verloting met heel veel prijzen. Deelname € 3,50 inclusief kopje koffie (thee) borrelhapje. Aanvang 20.00 uur. Op vrijdag 29 december is... Lees meer...
Woensdag 29 november werd SV Odijk verblijd met de komst van zwarte pieten die deel uit maken van het selectie team van Sint Nicolaas. Deze voetbal pieten waren speciaal gekomen om onze Bambino’s de JO8 en JO9 training te geven. Onder begeleiding van een aantal trainers en vrijwilligers werd het een groot voetbal feest. Met een kleine 50 spelertj... Lees meer...
Hallo SV Odijkers, Mijn naam is Hans de Ligt, woonachtig in Cothen, getrouwd met Claudia en vader van 3 dochters. Ik ben internetondernemer en ben erg actief op het gebied van online reviews. Daarnaas... Lees meer...
Tot 12 november worden door verschillende jeugdteams loten Grote Club Actie verkocht. Een aantal teams heeft al gevulde boekjes ingeleverd. Ik wacht met spanning op de rest. Wordt dit jaar beter dan 2... Lees meer...
Deze zomer heeft SV Odijk en CorpusO2 de handen in een geslagen. De grondlegger van Corpus O2 is Frans Helmer. Hij heeft een paramedische achtergrond en is een zeer ervaren en bedreven fysiotherapeut.... Lees meer...
Draag je Odijk en SV Odijk een warm hart toe? Wil je SV Odijk graag helpen in het zoeken, coördineren en begeleiden van zijn/haar vrijwilligers? Dan zijn wij op zoek naar jou! Wij zijn op zoek naar e... Lees meer...
Beste leden, De afgelopen tijd is het bestuur druk bezig geweest met uitzoeken hoe we bepaalde zaken kunnen verbeteren. Contributie innen is iets wat toch wel lastig is en ons veel tijd kost. Om dat o... Lees meer...
Woensdag 13 september is de KNVB pupillentrainer cursus bij Odijk van start gegaan met 15 deelnemers jeugd spelers evenals een aantal enthousiaste ouders. Onder leiding van oud international, speelste... Lees meer...
Vanaf aankomend seizoen gaan wij werken met het Mobiel Digitaal Wedstrijdformulier. Dit wordt een belangrijke veranderingen voor trainers, leiders, trainers onze gastheren/vrouwen etc. Hier vind je de... Lees meer...
Uitslagen, standen, programma’s, kleedkamerindelingen, man-of-the-match, wie rijdt er en in welke auto is er nog plek… en nog veel meer. Die gegevens vind je allemaal terug in de Voetbal.nl app. M... Lees meer...
Ook dit jaar is er weer een grote groep junioren van SV ODIJK die het spelregelbewijs gaat halen. Dit seizoen moeten voetballers geboren in het jaar 2000 het spelregelbewijs halen. Zij hebben tot 1 se... Lees meer...
Op woensdag 31 mei j.l. heeft SV Odijk zijn nieuwe trainer voor de JO19 vast gelegd voor het aankomende seizoen. Op de foto ziet u de verblijde voorzitter Vincent de Wit die gezamenlijk met de nieuwe... Lees meer...
Beste jeugdspelers van SV Odijk, Wij hopen dat iedereen een goede vakantie heeft gehad? De training voor de jeugd zullen starten vanaf dinsdag 15 augustus. Hieronder vind je het trainingsschema! Wij w... Lees meer...
Beste voetbalvrienden en vriendinnen, Ik hoop dat iedereen een goede vakantie heeft gehad en goed is uitgerust voor het nieuwe seizoen! Afgelopen jaar hebben wij een hoop kampioenen bij de jeugd van S... Lees meer...
Aan alle jeugd spelers SV Odijk Beste spelers, De afgelopen weken hebben we met diverse teams een leuk en spannend einde gehad aan een mooi en sportief voetbal seizoen 2016-2017. De Technische Commiss... Lees meer...
Dit zijn de kampioenen van dit seizoen: de JO9.1, JO11.1 en JO17! De JO9.1 was tevens finalist voor de KNVB beker. Namens het bestuur feliciteren wij deze toppers met het behalen van dit mooie resulta... Lees meer...
1. Naam? Tijn Feenstra 2. Leeftijd? 9 jaar. 3. Team? JO-10-1 4. Positie (voorkeur)? Verdediger. 5. Al gewonnen? Vorige week gewonnen met 7-2 van CDW. 6. School? De Nicolaasschool in groep 6 bij juf Ma... Lees meer...
Na de bekendmaking van Ton Grutes om niet verder te gaan met SV Odijk, is het bestuur opzoek gegaan naar een nieuwe hoofdtrainer. Na een aantal gesprekken heeft Co Peek afgelopen week een contract get... Lees meer...
1. Naam? Tygo Verlaan 2. Leeftijd? 8 jaar. 3. Team? JO-9-2 4. Positie (voorkeur)? Links op het middenveld. 5. Al gewonnen? Vandaag met 2-1 van Jonathan. We staan nu 2de! 6. School? In groep 5 op de Bo... Lees meer...
1. Naam? Robby Kuiper 2. Leeftijd? Ik ben 34 jaar 3. Team? JO-9-1 en tevens coördinator/trainer Jo-9 4. Al gewonnen? JO-9-1 wint op 1 na alles en zitten in de 4e ronde van de KNVB beker. Mijn zoon Ro... Lees meer...
1. Naam? Rowin van Engelen 2. Leeftijd? 9 jaar. 3. Team? JO-9-1 4. Positie (voorkeur)? Rechtsachter. 5. Al gewonnen? Vandaag met 3-2, we hebben tot nu toe maar 1 keer verloren. 6. School? Ik zit op de... Lees meer...