1. Naam? Rowin van Engelen

2. Leeftijd? 9 jaar.

3. Team? JO-9-1

4. Positie (voorkeur)? Rechtsachter.

5. Al gewonnen? Vandaag met 3-2, we hebben tot nu toe maar 1 keer verloren.

6. School? Ik zit op de Beurthonk, in groep 5 Dionne en meester Mario. Het gaat goed.   

7. Hobby, naast voetbal? Filmpjes kijken op You Tube. En gamen op de Playstation 3, die heb ik zelf gekocht

8. Boers en zussen? Zo ja voetballen die ook? Ik heb een broer van 18 jaar, Rowan en die voetbalt niet door zijn knie. Hij heeft wel gevoetbald. Een zus van 19 jaar, Valencia, die heeft vroeger gevoetbald.  En Isa is 3 jaar.   

9. Wat is leuk aan SV Odijk? Op de man af en dan de bal afpakken.

10. Wat kan beter bij SV Odijk? Ik wil graag in onze eigen shirts voetballen, de reseve shirts zijn zo groot. 

11. Wat wil je verder nog kwijt? We hebben hele goede leiders Herbert en Martin!

Meer Nieuws

Beste SV Odijk lid, Het bestuur heeft het initiatief genomen om een tevredenheidsonderzoek uit te voeren onder haar leden en ouders van kinderen die lid zijn. Het bestuur wil graag zicht krijgen op hoe je over de vereniging denkt en wil graag input verkrijgen over wat beter kan. Dit doen wij aan de hand van verschillende stellingen en vragen. Je ku... Lees meer...
Voetbalschool Oranje De voetbalschool van Midden Nederland! Voetbalschool Oranje is één van de grootste, onafhankelijke en best gewaardeerde voetbalscholen van Midden Nederland met meer dan 150 potentiële topvoetballers, zowel jongens als meisjes! Al meerdere kinderen zijn doorgestroomd en/of hebben stage gelopen bij betaald voetbalclubs als FC... Lees meer...
“Geen vrijwilligers, geen voetbal”, dat was een van de onderwerpen in de Nieuwjaarsspeech van de voorzitter. De vele vacatures die bij SV Odijk open staan moeten worden ingevuld voor het behoud van de club. Daarom organiseren wij voor alle leden, vrijwilligers, supporters en bekenden de vrijwilligersavond om dit probleem bespreekbaar te maken.... Lees meer...
We zouden bijna vergeten dat er tussen de feesten in de kantine en het geweldige carnaval ook nog gevoetbald wordt bij SV Odijk. Met op 27 januari een aantal oefenwedstrijden en een beker wedstrijd voor de 17.1 toch nog een leuk voetbalprogramma waarin het de 17.1 helaas niet lukte om een ronde verder te bekeren op een toch nog gezellige voetbal za... Lees meer...
Beste lid van SV Odijk, Het bestuur nodigt u uit voor de bijzondere Algemene Leden Vergadering (ALV). Deze avond staat in het teken van de toekomst rondom het seniorenvoetbal bij SV Odijk op de zondag... Lees meer...
Amanda’s Sport en Lifestyle en Corpus O2 gaan preventief aan de slag voor SV Odijk Vanaf het begin van seizoen 2017-2018 is SV Odijk een intensieve samenwerking aangegaan met Corpus O2 fysiotherapeu... Lees meer...
“Geen vrijwilligers, geen voetbal”, dat was één van de onderwerpen in de Nieuwjaarsspeech van de voorzitter. De vele vacatures die bij SV Odijk open staan moeten worden ingevuld voor het behoud... Lees meer...
Zaterdag 16 december is een installatieteam aan de slag gegaan met de losliggende audio kabels in de kantine. Vele jaren lagen deze kabels, voor het geluid, rommelig en los op het systeemplafond in de... Lees meer...
Afgelopen zondag was Coen van der Wind van XLvuurwerk.nl de balsponsor bij het eerste van SV Odijk. Vanzelfsprekend geldt: bedankt Coen. Het goede resultaat tegen VEP, maar ook het naderende einde van... Lees meer...
Hallo SV Odijkers, Mijn naam is Hans de Ligt, woonachtig in Cothen, getrouwd met Claudia en vader van 3 dochters. Ik ben internetondernemer en ben erg actief op het gebied van online reviews. Daarnaas... Lees meer...
Deze zomer heeft SV Odijk en CorpusO2 de handen in een geslagen. De grondlegger van Corpus O2 is Frans Helmer. Hij heeft een paramedische achtergrond en is een zeer ervaren en bedreven fysiotherapeut.... Lees meer...
Draag je Odijk en SV Odijk een warm hart toe? Wil je SV Odijk graag helpen in het zoeken, coördineren en begeleiden van zijn/haar vrijwilligers? Dan zijn wij op zoek naar jou! Wij zijn op zoek naar e... Lees meer...
Beste leden, De afgelopen tijd is het bestuur druk bezig geweest met uitzoeken hoe we bepaalde zaken kunnen verbeteren. Contributie innen is iets wat toch wel lastig is en ons veel tijd kost. Om dat o... Lees meer...
Woensdag 13 september is de KNVB pupillentrainer cursus bij Odijk van start gegaan met 15 deelnemers jeugd spelers evenals een aantal enthousiaste ouders. Onder leiding van oud international, speelste... Lees meer...
Vanaf aankomend seizoen gaan wij werken met het Mobiel Digitaal Wedstrijdformulier. Dit wordt een belangrijke veranderingen voor trainers, leiders, trainers onze gastheren/vrouwen etc. Hier vind je de... Lees meer...
Uitslagen, standen, programma’s, kleedkamerindelingen, man-of-the-match, wie rijdt er en in welke auto is er nog plek… en nog veel meer. Die gegevens vind je allemaal terug in de Voetbal.nl app. M... Lees meer...
Ook dit jaar is er weer een grote groep junioren van SV ODIJK die het spelregelbewijs gaat halen. Dit seizoen moeten voetballers geboren in het jaar 2000 het spelregelbewijs halen. Zij hebben tot 1 se... Lees meer...
Op woensdag 31 mei j.l. heeft SV Odijk zijn nieuwe trainer voor de JO19 vast gelegd voor het aankomende seizoen. Op de foto ziet u de verblijde voorzitter Vincent de Wit die gezamenlijk met de nieuwe... Lees meer...
Beste jeugdspelers van SV Odijk, Wij hopen dat iedereen een goede vakantie heeft gehad? De training voor de jeugd zullen starten vanaf dinsdag 15 augustus. Hieronder vind je het trainingsschema! Wij w... Lees meer...
Beste voetbalvrienden en vriendinnen, Ik hoop dat iedereen een goede vakantie heeft gehad en goed is uitgerust voor het nieuwe seizoen! Afgelopen jaar hebben wij een hoop kampioenen bij de jeugd van S... Lees meer...
Aan alle jeugd spelers SV Odijk Beste spelers, De afgelopen weken hebben we met diverse teams een leuk en spannend einde gehad aan een mooi en sportief voetbal seizoen 2016-2017. De Technische Commiss... Lees meer...
Dit zijn de kampioenen van dit seizoen: de JO9.1, JO11.1 en JO17! De JO9.1 was tevens finalist voor de KNVB beker. Namens het bestuur feliciteren wij deze toppers met het behalen van dit mooie resulta... Lees meer...
1. Naam? Tijn Feenstra 2. Leeftijd? 9 jaar. 3. Team? JO-10-1 4. Positie (voorkeur)? Verdediger. 5. Al gewonnen? Vorige week gewonnen met 7-2 van CDW. 6. School? De Nicolaasschool in groep 6 bij juf Ma... Lees meer...
Na de bekendmaking van Ton Grutes om niet verder te gaan met SV Odijk, is het bestuur opzoek gegaan naar een nieuwe hoofdtrainer. Na een aantal gesprekken heeft Co Peek afgelopen week een contract get... Lees meer...